ML.ŽÁCI 22-23.3.2020

 

Ve dnech 22. a 23. února odehráli mladší žáci další turnaje své kategorie. V sobotu odehráli hráči velmi pěkná utkání ve sportovní hale na Čeladné a nebýt neproměňování šancí a inkasovaných gólů v posledních minutách mohli si odvézt i vítězství ve třech zápasech. Tým Vítkovic tentokrát byl nad síly všech ostatních týmů.  Každopádně je velmi potěšující vidět velký pokrok jak ve hře i ve fyzické kondici hráčů.

V neděli v Rožnově celý tým předvedl oslavu florbalu, klapalo úplně všechno a na hřišti naši hráči ukazovali, že umí nejen útočit a bránit, ale i reagovat na situace ve hře. Nebýt uspokojení po třech vítězstvích, zakončil by náš tým celý turnaj bez ztráty bodu, ale takto s týmem Rožnova pouze remizoval. I přes toto zaváhání si hráči odváželi celkové vítězství v turnaji a dobrý pocit ze své hry. Největší radost přineslo zjištění, že hráči jsou si vědomi svých nedostatků a snaží se je odstraňovat i sami. Každopádně bych za tento víkend chtěl všem hráčkám i hráčům poděkovat za předvedený výkon a rodičům za podporu při organizaci dopravy a neutuchající povzbuzování.

 

Ing. Miroslav Keberle, trenér