(Výsledky 20.11.) Muži i dorost 100%, přípravka druhá!

Muži si v Malých Hošticích opět došli pro všech 6 bodů a po 8 zápasech jsou stále 100%. V prvním utkání se na mužích podepsal brzký ranní čas a tak se zápas nesl spíše v pouhém dobývání branky, než ve střílení gólů. A ačkoliv se nakonec v druhé třetině povedly dát dva góly, tak soupeř nic nevzdal a utkání, taktéž dvěma zásahy, zdramatizoval. Náš tým však ukázal svou sílu a od toho momentu už Anakondě nedal šanci a nakonec zvítězil 5:2. Druhý zápas byl hodně bojový, kde velmi velkou roli hrály emoce, neboť nechybělo spousty tvrdých soubojů, slovních výměn a ani vyloučení. I přes to všechno však nechyběly pěkné góly a florbalové akce. Muži zde, především v závěru, ukázali neuvěřitelnou sportovní i mentální odolnost (😉) a po výhře nad Opavou 5:3 si domů vezli další tři body.

Dorost stejně jako jejich starší kolegové získali v domácích zápasech všechny body. V prvním zápase s Domaslavicemi zvládli divokou přestřelku v poměru 10:6. Druhý zápas už měl mnoho vstřelených gólů jen náš tým, který nad Bohumínem vyhrál 8:2. Za zmínku stojí, že za sobotní zápasy si 9 gólů připsal Marek Ganišin a 8 asistencí Vojta Volný.

Mladší žáci si v Petrovicích u Karviné zahráli se čtyřmi soupeři. Bohužel, i když se snažili zdatně svým soupeřům konkurovat, tak to stačilo „jen“ na výhru nad domácím týmem.

Naopak přípravka předvedla opět skvělé herní i výsledkové výkony a z ČPP Arény si veze krásné druhé místo, kdy nestačila pouze na Vítkovice.