Výsledky mládeže | 10.12. |

V sobotu zakončily další dvě kategorie rok 2022.

Elévci na závěr roku vybojovali krásné druhé místo, kdy během velmi vyrovnaného turnaje okusili porážku jen proti Vítkovicím a naopak porazili týmy Petrovic, Bohumína a Slovanu Havířov.

O závěrečné body základní části nejvyšší soutěže starších žáků vyrazili naši kluci a holky bojovat do Českého Těšína. A i když to ani tentokrát nevyšlo, tak pro ně měl trenér Miroslav Keberle ve svém vyjádření slova chvály:

V sobotu 10. 12. 2022 starší žáci odehráli poslední zápasy v základní skupině nejvyšší republikové soutěže své kategorie. Ani tentokráte se nepovedlo získat nějaké body, i když v zápase s Kopřivnicí chybělo k bodovému úspěchu velmi málo. Ve hře je však znatelný posun a projevilo se to i pochvalou výkonu celého týmu trenérem soupeře v zápase s FBC OSTRAVA. Do sezóny jsme s ohledem na stávající kádr týmu starších žáků, který bohužel před sezónou velmi poznamenal odchod hráčů základní sestavy do jiných týmů nebo kategorie dorostu, nevstupovali s přehnanými očekáváními. Ovšem zápas od zápasu se tým starších žáků za podpory kategorie mladších žáků, mimochodem velmi úspěšně zabudovaných do systému hry, zlepšuje a výkony v zápasech jsou čím dál lepší. Podařilo se stabilizovat obrannou fázi ve spolupráci s velmi dobrými výkony brankáře Tomáše Luzara jemuž kryje záda jako druhý brankář Jakub Procházka. V útočné fázi hráči dosáhli částečných úspěchů v rychlých protiútocích, kdy se hráčům podařilo skórovat. Věřím, že v nástavbové části se týmu podaří získat nějaké body a práce, kterou odvádějí hráči na trénincích i v zápasech, bude tímto odměněna. Vyzdvihovat jednotlivé hráče nemám ve zvyku a poděkovat chci tímto za jejich píli všem, kteří chodí poctivě na tréninky a jezdí na zápasy.