VÝSLEDKOVÝ SERVIS | Elévci slaví první místo!


Muži A prodloužili vítěznou sérii a připsali si důležitých 6 bodů v boji o titul. Podrobnější info bude v reportu výše.


Elévi odehráli 25. 02. 2023 opět jeden z vítězných turnajů, kdy dokázali vyhrát všechny své zápasy v turnaji pořádaném FBC ČPP OSTRAVA ve své domovské aréně v Ostravě – Muglinově. Hned na začátku turnaje naši borci narazili na domácí tým FBC ČPP OSTRAVA a výsledek 11:8 pro FBC TIGERS PORUBA popisuje velmi náročný zápas dvou relativně vyrovnaných celků. Další dva zápasy se Z.F.K. Petrovice s výsledkem 14:5 a s FbC KOVO KM FRÝDEK-MÍSTEK 16:1 byly dobrou přípravou pro zápas s týmem TJ SLOVAN HAVÍŘOV MODŘÍ, který rozhodoval o celkovém vítězi turnaje. Tento zápas měl úplně všechno, co dělá finále finálem. Vyrovnaný výkon všech hráčů, krásné akce, emoce na hřišti i na tribunách. Konečný stav 10:7 pro FBC TIGERS PORUBA znamenal nejen vítězství v tomto zápase, ale i v turnaji. Velké gratulace našim hráčům a trenérům p. Aleši Baslovi a p. Ondřeji Olšákovi k vynikajícím výkonům a celkovému vítězství.


Hráči kategorie starších žáků odehráli další utkání nejvyšší soutěže, ale ani v těchto zápasech nezískali body do tabulky. V obou zápasech v prvních částech naši hráči drželi se soupeřem krok, bohužel od poloviny obou zápasů se projevila daleko větší zkušenost a sehranost soupeřů. Přesto oba zápasy přinesly pro naše hráče další obrovské zkušenosti, které využijí v dalších letech své sportovní činnosti.