Informace o turnajích – Dorostenci .

1. a 2. kolo pořadatel
7MK3-A001 1 29.9.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MK3-A002 1 29.9.19 TJ Olympia Bruntál FbC Coyotes Jablunkov FbK Horní Suchá
7MK3-A003 1 29.9.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC ORCA KRNOV FbK Horní Suchá
7MK3-A004 1 29.9.19 TJ Olympia Bruntál FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MK3-A005 1 29.9.19 FBC ORCA KRNOV FbC Coyotes Jablunkov FbK Horní Suchá
7MK3-A006 2 28.9.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC Letka S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A007 2 28.9.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A008 2 28.9.19 FBC Letka 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A009 2 28.9.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A010 2 28.9.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA B
3. a 4. kolo
7MK3-A011 3 19.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA B 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MK3-A012 3 19.10.19 FbK Horní Suchá FBC TIGERS PORUBA 1. SFK Havířov
7MK3-A013 3 19.10.19 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA B 1. SFK Havířov
7MK3-A014 3 19.10.19 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MK3-A015 3 19.10.19 FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA 1. SFK Havířov
7MK3-A016 4 20.10.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín TJ Olympia Bruntál TJ Olympia Bruntál
7MK3-A017 4 20.10.19 FBC Letka FBC TJ Sokol Frenštát p.R. TJ Olympia Bruntál
7MK3-A018 4 20.10.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FbC Coyotes Jablunkov TJ Olympia Bruntál
7MK3-A019 4 20.10.19 TJ Olympia Bruntál FBC Letka TJ Olympia Bruntál
7MK3-A020 4 20.10.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC TJ Sokol Frenštát p.R. TJ Olympia Bruntál
5. a 6. kolo
7MK3-A021 5 16.11.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka FBC Letka
7MK3-A022 5 16.11.19 TJ Olympia Bruntál FBC TIGERS PORUBA FBC Letka
7MK3-A023 5 16.11.19 FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov FBC Letka
7MK3-A024 5 16.11.19 FBC Letka FBC TIGERS PORUBA FBC Letka
7MK3-A025 5 16.11.19 TJ Olympia Bruntál 1. SFK Havířov FBC Letka
7MK3-A026 6 16.11.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A027 6 16.11.19 FBC ORCA KRNOV FbK Horní Suchá FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A028 6 16.11.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A029 6 16.11.19 FBC ORCA KRNOV FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A030 6 16.11.19 FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7. a 8. kolo
7MK3-A031 7 30.11.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC Letka FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A032 7 30.11.19 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A033 7 30.11.19 FBC ORCA KRNOV FBC Letka FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A034 7 30.11.19 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC TIGERS PORUBA FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A035 7 30.11.19 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A036 8 1.12.19 FbC Coyotes Jablunkov FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A037 8 1.12.19 TJ Olympia Bruntál S.K. P.E.M.A. OPAVA B FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A038 8 1.12.19 FbK Horní Suchá FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A039 8 1.12.19 FbC Coyotes Jablunkov S.K. P.E.M.A. OPAVA B FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A040 8 1.12.19 TJ Olympia Bruntál FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC Coyotes Jablunkov
9. a 10. kolo
7MK3-A041 9 1.2.20 FBC ORCA KRNOV TJ Olympia Bruntál FBC ORCA KRNOV
7MK3-A042 9 1.2.20 FBC GYMNÁZIUM Český Těšín 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MK3-A043 9 1.2.20 FbC Coyotes Jablunkov TJ Olympia Bruntál FBC ORCA KRNOV
7MK3-A044 9 1.2.20 FBC ORCA KRNOV FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC ORCA KRNOV
7MK3-A045 9 1.2.20 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV
7MK3-A046 10 2.2.20 FbK Horní Suchá FBC Letka FbK Horní Suchá
7MK3-A047 10 2.2.20 FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA B FbK Horní Suchá
7MK3-A048 10 2.2.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Letka FbK Horní Suchá
7MK3-A049 10 2.2.20 FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MK3-A050 10 2.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbK Horní Suchá
11. kolo
7MK3-A051 11 22.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A052 11 22.2.20 FBC Letka FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A053 11 22.2.20 1. SFK Havířov FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A054 11 22.2.20 FBC Letka S.K. P.E.M.A. OPAVA B S.K. P.E.M.A. OPAVA B
7MK3-A055 11 22.2.20 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA B
12. kolo pořadatel
7MK3-A056 12 23.2.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. TJ Olympia Bruntál TJ Olympia Bruntál
7MK3-A057 12 23.2.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC GYMNÁZIUM Český Těšín TJ Olympia Bruntál
7MK3-A058 12 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA FBC TJ Sokol Frenštát p.R. TJ Olympia Bruntál
7MK3-A059 12 23.2.20 TJ Olympia Bruntál FBC GYMNÁZIUM Český Těšín TJ Olympia Bruntál
7MK3-A060 12 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA FbC Coyotes Jablunkov TJ Olympia Bruntál
13. a 14. kolo
7MK3-A061 13 7.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A062 13 7.3.20 FbK Horní Suchá FBC ORCA KRNOV FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A063 13 7.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA B TJ Olympia Bruntál FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A064 13 7.3.20 FbK Horní Suchá FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A065 13 7.3.20 TJ Olympia Bruntál FBC ORCA KRNOV FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
7MK3-A066 14 8.3.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A067 14 8.3.20 FBC TIGERS PORUBA FBC Letka FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A068 14 8.3.20 1. SFK Havířov FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A069 14 8.3.20 FBC Letka FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
7MK3-A070 14 8.3.20 FBC TIGERS PORUBA 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov
15. a 16. kolo
7MK3-A071 15 22.3.20 FBC TIGERS PORUBA FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MK3-A072 15 22.3.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC ORCA KRNOV
7MK3-A073 15 22.3.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA FBC ORCA KRNOV
7MK3-A074 15 22.3.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MK3-A075 15 22.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV
7MK3-A076 16 22.3.20 FBC Letka FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC Letka
7MK3-A077 16 22.3.20 FbK Horní Suchá TJ Olympia Bruntál FBC Letka
7MK3-A078 16 22.3.20 1. SFK Havířov FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC Letka
7MK3-A079 16 22.3.20 FBC Letka FbK Horní Suchá FBC Letka
7MK3-A080 16 22.3.20 1. SFK Havířov TJ Olympia Bruntál FBC Letka
předehrávky 17. a 18. kola
7MK3-A081 17 ??? FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbK Horní Suchá FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A086 18 ??? 1. SFK Havířov FBC Letka 1. SFK Havířov
17. a 18. kolo
7MK3-A082 17 25.4.20 FBC TIGERS PORUBA FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A083 17 25.4.20 FBC Letka TJ Olympia Bruntál FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A084 17 25.4.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC GYMNÁZIUM Český Těšín FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A085 17 25.4.20 FBC TIGERS PORUBA TJ Olympia Bruntál FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
7MK3-A087 18 26.4.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA B FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov
7MK3-A088 18 26.4.20 FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov
7MK3-A089 18 26.4.20 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA B 1. SFK Havířov
7MK3-A090 18 26.4.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov