Rozpis zápasů Elevi.

pořadatel
turnaj 1 Volno má družstvo PASKOV SAURIANS
7ME1-A001 1 2.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC Hlučín FBC Hlučín
7ME1-A002 1 2.10.22 TJ Slovan Havířov – Modří TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Hlučín
7ME1-A003 1 2.10.22 FBC Intevo Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC Hlučín
7ME1-A004 1 2.10.22 TJ Slovan Havířov – Modří FBC Hlučín FBC Hlučín
7ME1-A005 1 2.10.22 TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Intevo Třinec FBC Hlučín
7ME1-A006 1 2.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor TJ Slovan Havířov – Modří FBC Hlučín
7ME1-A007 1 2.10.22 FBC Hlučín FBC Intevo Třinec FBC Hlučín
7ME1-A008 1 2.10.22 TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC Hlučín
7ME1-A009 1 2.10.22 FBC Intevo Třinec TJ Slovan Havířov – Modří FBC Hlučín
7ME1-A010 1 2.10.22 FBC Hlučín TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Hlučín
turnaj 2
7ME1-A011 2 1.10.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A012 2 1.10.22 Z.F.K. Petrovice FBC Spartak Bílovec 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A013 2 1.10.22 FBC ZABI Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A014 2 1.10.22 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A015 2 1.10.22 FBC Spartak Bílovec FBC ZABI Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A016 2 1.10.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A017 2 1.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC ZABI Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A018 2 1.10.22 FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A019 2 1.10.22 FBC ZABI Český Těšín Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A020 2 1.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Spartak Bílovec 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
turnaj 3
7ME1-A021 3 2.10.22 FbK Horní Suchá 1. SC BOHUMÍN 98 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A022 3 2.10.22 Toro Salibandy Ostrava Torpedo Havířov 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A023 3 2.10.22 FBC ORCA KRNOV FbK Horní Suchá 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A024 3 2.10.22 Toro Salibandy Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A025 3 2.10.22 Torpedo Havířov FBC ORCA KRNOV 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A026 3 2.10.22 FbK Horní Suchá Toro Salibandy Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A027 3 2.10.22 1. SC BOHUMÍN 98 FBC ORCA KRNOV 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A028 3 2.10.22 Torpedo Havířov FbK Horní Suchá 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A029 3 2.10.22 FBC ORCA KRNOV Toro Salibandy Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A030 3 2.10.22 1. SC BOHUMÍN 98 Torpedo Havířov 1. SC BOHUMÍN 98
turnaj 4
7ME1-A031 4 1.10.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka Toman Finance Group FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A032 4 1.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TIGERS PORUBA FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A033 4 1.10.22 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A034 4 1.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka Toman Finance Group FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A035 4 1.10.22 FBC TIGERS PORUBA 1.MVIL Ostrava FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A036 4 1.10.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A037 4 1.10.22 FBC Letka Toman Finance Group 1.MVIL Ostrava FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A038 4 1.10.22 FBC TIGERS PORUBA 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A039 4 1.10.22 1.MVIL Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A040 4 1.10.22 FBC Letka Toman Finance Group FBC TIGERS PORUBA FBC Letka Toman Finance Group
turnaj 5
7ME1-A041 5 1.10.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A042 5 1.10.22 1.FK Ostrava JIH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A043 5 1.10.22 1. SFK Havířov 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A044 5 1.10.22 1.FK Ostrava JIH FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A045 5 1.10.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. SFK Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A046 5 1.10.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FK Ostrava JIH FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A047 5 1.10.22 FBC Vikings Kopřivnice 1. SFK Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A048 5 1.10.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A049 5 1.10.22 1. SFK Havířov 1.FK Ostrava JIH FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A050 5 1.10.22 FBC Vikings Kopřivnice FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Vikings Kopřivnice
pořadatel
turnaj 6 Volno má družstvo FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A051 6 15.10.22 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A052 6 15.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A053 6 15.10.22 PASKOV SAURIANS 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A054 6 15.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A055 6 15.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor PASKOV SAURIANS FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A056 6 15.10.22 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A057 6 15.10.22 FBC TIGERS PORUBA PASKOV SAURIANS FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A058 6 15.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A059 6 15.10.22 PASKOV SAURIANS 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A060 6 15.10.22 FBC TIGERS PORUBA 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC TIGERS PORUBA
turnaj 7
7ME1-A061 7 16.10.22 Toro Salibandy Ostrava 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A062 7 16.10.22 FBC Letka Toman Finance Group FBC ZABI Český Těšín 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A063 7 16.10.22 1. SC BOHUMÍN 98 Toro Salibandy Ostrava 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A064 7 16.10.22 FBC Letka Toman Finance Group 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A065 7 16.10.22 FBC ZABI Český Těšín 1. SC BOHUMÍN 98 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A066 7 16.10.22 Toro Salibandy Ostrava FBC Letka Toman Finance Group 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A067 7 16.10.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. SC BOHUMÍN 98 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A068 7 16.10.22 FBC ZABI Český Těšín Toro Salibandy Ostrava 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A069 7 16.10.22 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Letka Toman Finance Group 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A070 7 16.10.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC ZABI Český Těšín 1.FBK Sršni Rožnov p/R
turnaj 8
7ME1-A071 8 15.10.22 FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov – Modří TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A072 8 15.10.22 1. SFK Havířov Z.F.K. Petrovice TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A073 8 15.10.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A074 8 15.10.22 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Modří TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A075 8 15.10.22 Z.F.K. Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A076 8 15.10.22 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A077 8 15.10.22 TJ Slovan Havířov – Modří S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A078 8 15.10.22 Z.F.K. Petrovice FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A079 8 15.10.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A080 8 15.10.22 TJ Slovan Havířov – Modří Z.F.K. Petrovice TJ Slovan Havířov – Modří
turnaj 9
7ME1-A081 9 16.10.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec
7ME1-A082 9 16.10.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Hlučín FBC Intevo Třinec
7ME1-A083 9 16.10.22 FBC ORCA KRNOV 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Intevo Třinec
7ME1-A084 9 16.10.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec
7ME1-A085 9 16.10.22 FBC Hlučín FBC ORCA KRNOV FBC Intevo Třinec
7ME1-A086 9 16.10.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Intevo Třinec
7ME1-A087 9 16.10.22 FBC Intevo Třinec FBC ORCA KRNOV FBC Intevo Třinec
7ME1-A088 9 16.10.22 FBC Hlučín 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Intevo Třinec
7ME1-A089 9 16.10.22 FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Intevo Třinec
7ME1-A090 9 16.10.22 FBC Intevo Třinec FBC Hlučín FBC Intevo Třinec
turnaj 10
7ME1-A091 10 15.10.22 Torpedo Havířov 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7ME1-A092 10 15.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek TJ Slovan Havířov – Bílí 1.MVIL Ostrava
7ME1-A093 10 15.10.22 FBC Spartak Bílovec Torpedo Havířov 1.MVIL Ostrava
7ME1-A094 10 15.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7ME1-A095 10 15.10.22 TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Spartak Bílovec 1.MVIL Ostrava
7ME1-A096 10 15.10.22 Torpedo Havířov FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava
7ME1-A097 10 15.10.22 1.MVIL Ostrava FBC Spartak Bílovec 1.MVIL Ostrava
7ME1-A098 10 15.10.22 TJ Slovan Havířov – Bílí Torpedo Havířov 1.MVIL Ostrava
7ME1-A099 10 15.10.22 FBC Spartak Bílovec FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava
7ME1-A100 10 15.10.22 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí 1.MVIL Ostrava
pořadatel
turnaj 11 Volno má družstvo 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A101 11 29.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A102 11 29.10.22 FBC Intevo Třinec 1. SC BOHUMÍN 98 FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A103 11 29.10.22 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A104 11 29.10.22 FBC Intevo Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A105 11 29.10.22 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Vikings Kopřivnice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A106 11 29.10.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Intevo Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A107 11 29.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Vikings Kopřivnice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A108 11 29.10.22 1. SC BOHUMÍN 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A109 11 29.10.22 FBC Vikings Kopřivnice FBC Intevo Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A110 11 29.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC BOHUMÍN 98 FbC KOVO KM Frýdek-Místek
turnaj 12
7ME1-A111 12 29.10.22 1.MVIL Ostrava FBC ZABI Český Těšín FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A112 12 29.10.22 FBC TIGERS PORUBA FBC Hlučín FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A113 12 29.10.22 FBC ORCA KRNOV 1.MVIL Ostrava FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A114 12 29.10.22 FBC TIGERS PORUBA FBC ZABI Český Těšín FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A115 12 29.10.22 FBC Hlučín FBC ORCA KRNOV FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A116 12 29.10.22 1.MVIL Ostrava FBC TIGERS PORUBA FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A117 12 29.10.22 FBC ZABI Český Těšín FBC ORCA KRNOV FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A118 12 29.10.22 FBC Hlučín 1.MVIL Ostrava FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A119 12 29.10.22 FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A120 12 29.10.22 FBC ZABI Český Těšín FBC Hlučín FBC ZABI Český Těšín
turnaj 13
7ME1-A121 13 30.10.22 FbK Horní Suchá 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A122 13 30.10.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R Toro Salibandy Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A123 13 30.10.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA FbK Horní Suchá 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A124 13 30.10.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A125 13 30.10.22 Toro Salibandy Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A126 13 30.10.22 FbK Horní Suchá 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A127 13 30.10.22 1.FK Ostrava JIH S.K. P.E.M.A. OPAVA 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A128 13 30.10.22 Toro Salibandy Ostrava FbK Horní Suchá 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A129 13 30.10.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A130 13 30.10.22 1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava 1.FK Ostrava JIH
turnaj 14
7ME1-A131 14 30.10.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7ME1-A132 14 30.10.22 FBC Letka Toman Finance Group Z.F.K. Petrovice 1. SFK Havířov
7ME1-A133 14 30.10.22 TJ Slovan Havířov – Modří 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SFK Havířov
7ME1-A134 14 30.10.22 FBC Letka Toman Finance Group 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7ME1-A135 14 30.10.22 Z.F.K. Petrovice TJ Slovan Havířov – Modří 1. SFK Havířov
7ME1-A136 14 30.10.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka Toman Finance Group 1. SFK Havířov
7ME1-A137 14 30.10.22 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Modří 1. SFK Havířov
7ME1-A138 14 30.10.22 Z.F.K. Petrovice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SFK Havířov
7ME1-A139 14 30.10.22 TJ Slovan Havířov – Modří FBC Letka Toman Finance Group 1. SFK Havířov
7ME1-A140 14 30.10.22 1. SFK Havířov Z.F.K. Petrovice 1. SFK Havířov
turnaj 15
7ME1-A141 15 29.10.22 PASKOV SAURIANS FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7ME1-A142 15 29.10.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Spartak Bílovec
7ME1-A143 15 29.10.22 Torpedo Havířov PASKOV SAURIANS FBC Spartak Bílovec
7ME1-A144 15 29.10.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7ME1-A145 15 29.10.22 TJ Slovan Havířov – Bílí Torpedo Havířov FBC Spartak Bílovec
7ME1-A146 15 29.10.22 PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Spartak Bílovec
7ME1-A147 15 29.10.22 FBC Spartak Bílovec Torpedo Havířov FBC Spartak Bílovec
7ME1-A148 15 29.10.22 TJ Slovan Havířov – Bílí PASKOV SAURIANS FBC Spartak Bílovec
7ME1-A149 15 29.10.22 Torpedo Havířov FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Spartak Bílovec
7ME1-A150 15 29.10.22 FBC Spartak Bílovec TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Spartak Bílovec
pořadatel
turnaj 16 Volno má družstvo TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A151 16 27.11.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Hlučín FBC Hlučín
7ME1-A152 16 27.11.22 FBC Letka Toman Finance Group FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Hlučín
7ME1-A153 16 27.11.22 Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Hlučín
7ME1-A154 16 27.11.22 FBC Letka Toman Finance Group FBC Hlučín FBC Hlučín
7ME1-A155 16 27.11.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Torpedo Havířov FBC Hlučín
7ME1-A156 16 27.11.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Letka Toman Finance Group FBC Hlučín
7ME1-A157 16 27.11.22 FBC Hlučín Torpedo Havířov FBC Hlučín
7ME1-A158 16 27.11.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Hlučín
7ME1-A159 16 27.11.22 Torpedo Havířov FBC Letka Toman Finance Group FBC Hlučín
7ME1-A160 16 27.11.22 FBC Hlučín FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Hlučín
turnaj 17
7ME1-A161 17 26.11.22 PASKOV SAURIANS 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7ME1-A162 17 26.11.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 1.MVIL Ostrava
7ME1-A163 17 26.11.22 Z.F.K. Petrovice PASKOV SAURIANS 1.MVIL Ostrava
7ME1-A164 17 26.11.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7ME1-A165 17 26.11.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor Z.F.K. Petrovice 1.MVIL Ostrava
7ME1-A166 17 26.11.22 PASKOV SAURIANS FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava
7ME1-A167 17 26.11.22 1.MVIL Ostrava Z.F.K. Petrovice 1.MVIL Ostrava
7ME1-A168 17 26.11.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor PASKOV SAURIANS 1.MVIL Ostrava
7ME1-A169 17 26.11.22 Z.F.K. Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava
7ME1-A170 17 26.11.22 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 1.MVIL Ostrava
turnaj 18
7ME1-A171 18 26.11.22 FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7ME1-A172 18 26.11.22 FBC Vikings Kopřivnice FBC Intevo Třinec FbK Horní Suchá
7ME1-A173 18 26.11.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá
7ME1-A174 18 26.11.22 FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7ME1-A175 18 26.11.22 FBC Intevo Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA FbK Horní Suchá
7ME1-A176 18 26.11.22 FBC TIGERS PORUBA FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá
7ME1-A177 18 26.11.22 FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA FbK Horní Suchá
7ME1-A178 18 26.11.22 FBC Intevo Třinec FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá
7ME1-A179 18 26.11.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá
7ME1-A180 18 26.11.22 FbK Horní Suchá FBC Intevo Třinec FbK Horní Suchá
turnaj 19
7ME1-A181 19 27.11.22 TJ Slovan Havířov – Modří 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A182 19 27.11.22 FBC Spartak Bílovec FBC ZABI Český Těšín 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A183 19 27.11.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R TJ Slovan Havířov – Modří 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A184 19 27.11.22 FBC Spartak Bílovec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A185 19 27.11.22 FBC ZABI Český Těšín 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A186 19 27.11.22 TJ Slovan Havířov – Modří FBC Spartak Bílovec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A187 19 27.11.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A188 19 27.11.22 FBC ZABI Český Těšín TJ Slovan Havířov – Modří 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A189 19 27.11.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Spartak Bílovec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A190 19 27.11.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ZABI Český Těšín 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
turnaj 20
7ME1-A191 20 27.11.22 1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A192 20 27.11.22 1. SFK Havířov 1. SC BOHUMÍN 98 Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A193 20 27.11.22 FBC ORCA KRNOV 1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A194 20 27.11.22 1. SFK Havířov Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A195 20 27.11.22 1. SC BOHUMÍN 98 FBC ORCA KRNOV Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A196 20 27.11.22 1.FK Ostrava JIH 1. SFK Havířov Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A197 20 27.11.22 Toro Salibandy Ostrava FBC ORCA KRNOV Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A198 20 27.11.22 1. SC BOHUMÍN 98 1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A199 20 27.11.22 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A200 20 27.11.22 Toro Salibandy Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98 Toro Salibandy Ostrava
pořadatel
turnaj 21 Volno má družstvo 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A201 21 11.12.22 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Bílí TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A202 21 11.12.22 Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A203 21 11.12.22 FBC Hlučín 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A204 21 11.12.22 Toro Salibandy Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A205 21 11.12.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Hlučín TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A206 21 11.12.22 1. SFK Havířov Toro Salibandy Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A207 21 11.12.22 TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Hlučín TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A208 21 11.12.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A209 21 11.12.22 FBC Hlučín Toro Salibandy Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí
7ME1-A210 21 11.12.22 TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci TJ Slovan Havířov – Bílí
turnaj 22
7ME1-A211 22 11.12.22 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A212 22 11.12.22 Torpedo Havířov TJ Slovan Havířov – Modří S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A213 22 11.12.22 FBC ZABI Český Těšín FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A214 22 11.12.22 Torpedo Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A215 22 11.12.22 TJ Slovan Havířov – Modří FBC ZABI Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A216 22 11.12.22 FBC ORCA KRNOV Torpedo Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A217 22 11.12.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ZABI Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A218 22 11.12.22 TJ Slovan Havířov – Modří FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A219 22 11.12.22 FBC ZABI Český Těšín Torpedo Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A220 22 11.12.22 S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov – Modří S.K. P.E.M.A. OPAVA
turnaj 23
7ME1-A221 23 10.12.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7ME1-A222 23 10.12.22 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Letka Toman Finance Group Z.F.K. Petrovice
7ME1-A223 23 10.12.22 FBC TIGERS PORUBA 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor Z.F.K. Petrovice
7ME1-A224 23 10.12.22 1. SC BOHUMÍN 98 Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7ME1-A225 23 10.12.22 FBC Letka Toman Finance Group FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. Petrovice
7ME1-A226 23 10.12.22 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 1. SC BOHUMÍN 98 Z.F.K. Petrovice
7ME1-A227 23 10.12.22 Z.F.K. Petrovice FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. Petrovice
7ME1-A228 23 10.12.22 FBC Letka Toman Finance Group 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor Z.F.K. Petrovice
7ME1-A229 23 10.12.22 FBC TIGERS PORUBA 1. SC BOHUMÍN 98 Z.F.K. Petrovice
7ME1-A230 23 10.12.22 Z.F.K. Petrovice FBC Letka Toman Finance Group Z.F.K. Petrovice
turnaj 24
7ME1-A231 24 11.12.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A232 24 11.12.22 FBC Vikings Kopřivnice 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A233 24 11.12.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A234 24 11.12.22 FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A235 24 11.12.22 1.MVIL Ostrava 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A236 24 11.12.22 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A237 24 11.12.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A238 24 11.12.22 1.MVIL Ostrava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A239 24 11.12.22 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7ME1-A240 24 11.12.22 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
turnaj 25
7ME1-A241 25 10.12.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7ME1-A242 25 10.12.22 FbK Horní Suchá FBC Intevo Třinec PASKOV SAURIANS
7ME1-A243 25 10.12.22 FBC Spartak Bílovec FbC KOVO KM Frýdek-Místek PASKOV SAURIANS
7ME1-A244 25 10.12.22 FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7ME1-A245 25 10.12.22 FBC Intevo Třinec FBC Spartak Bílovec PASKOV SAURIANS
7ME1-A246 25 10.12.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS
7ME1-A247 25 10.12.22 PASKOV SAURIANS FBC Spartak Bílovec PASKOV SAURIANS
7ME1-A248 25 10.12.22 FBC Intevo Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek PASKOV SAURIANS
7ME1-A249 25 10.12.22 FBC Spartak Bílovec FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS
7ME1-A250 25 10.12.22 PASKOV SAURIANS FBC Intevo Třinec PASKOV SAURIANS
pořadatel
turnaj 26 Volno má družstvo Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A251 26 14.1.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A252 26 14.1.23 FBC ZABI Český Těšín 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A253 26 14.1.23 1.MVIL Ostrava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A254 26 14.1.23 FBC ZABI Český Těšín FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A255 26 14.1.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.MVIL Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A256 26 14.1.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC ZABI Český Těšín FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A257 26 14.1.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1.MVIL Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A258 26 14.1.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A259 26 14.1.23 1.MVIL Ostrava FBC ZABI Český Těšín FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A260 26 14.1.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbC KOVO KM Frýdek-Místek
turnaj 27
7ME1-A261 27 14.1.23 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7ME1-A262 27 14.1.23 TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Intevo Třinec 1. SFK Havířov
7ME1-A263 27 14.1.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov
7ME1-A264 27 14.1.23 TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7ME1-A265 27 14.1.23 FBC Intevo Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov
7ME1-A266 27 14.1.23 FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SFK Havířov
7ME1-A267 27 14.1.23 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov
7ME1-A268 27 14.1.23 FBC Intevo Třinec FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov
7ME1-A269 27 14.1.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SFK Havířov
7ME1-A270 27 14.1.23 1. SFK Havířov FBC Intevo Třinec 1. SFK Havířov
turnaj 28
7ME1-A271 28 15.1.23 FBC Spartak Bílovec FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7ME1-A272 28 15.1.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC Letka Toman Finance Group FBC ORCA KRNOV
7ME1-A273 28 15.1.23 FBC Vikings Kopřivnice FBC Spartak Bílovec FBC ORCA KRNOV
7ME1-A274 28 15.1.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7ME1-A275 28 15.1.23 FBC Letka Toman Finance Group FBC Vikings Kopřivnice FBC ORCA KRNOV
7ME1-A276 28 15.1.23 FBC Spartak Bílovec 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ORCA KRNOV
7ME1-A277 28 15.1.23 FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice FBC ORCA KRNOV
7ME1-A278 28 15.1.23 FBC Letka Toman Finance Group FBC Spartak Bílovec FBC ORCA KRNOV
7ME1-A279 28 15.1.23 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ORCA KRNOV
7ME1-A280 28 15.1.23 FBC ORCA KRNOV FBC Letka Toman Finance Group FBC ORCA KRNOV
turnaj 29
7ME1-A281 29 14.1.23 PASKOV SAURIANS 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A282 29 14.1.23 Torpedo Havířov FBC Hlučín 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A283 29 14.1.23 Z.F.K. Petrovice PASKOV SAURIANS 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A284 29 14.1.23 Torpedo Havířov 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A285 29 14.1.23 FBC Hlučín Z.F.K. Petrovice 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A286 29 14.1.23 PASKOV SAURIANS Torpedo Havířov 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A287 29 14.1.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R Z.F.K. Petrovice 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A288 29 14.1.23 FBC Hlučín PASKOV SAURIANS 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A289 29 14.1.23 Z.F.K. Petrovice Torpedo Havířov 1.FBK Sršni Rožnov p/R
7ME1-A290 29 14.1.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Hlučín 1.FBK Sršni Rožnov p/R
turnaj 30
7ME1-A291 30 15.1.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A292 30 15.1.23 1.FK Ostrava JIH TJ Slovan Havířov – Modří FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A293 30 15.1.23 1. SC BOHUMÍN 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A294 30 15.1.23 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A295 30 15.1.23 TJ Slovan Havířov – Modří 1. SC BOHUMÍN 98 FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A296 30 15.1.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A297 30 15.1.23 FBC TIGERS PORUBA 1. SC BOHUMÍN 98 FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A298 30 15.1.23 TJ Slovan Havířov – Modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A299 30 15.1.23 1. SC BOHUMÍN 98 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA
7ME1-A300 30 15.1.23 FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov – Modří FBC TIGERS PORUBA
pořadatel
turnaj 31 Volno má družstvo 1. SFK Havířov
7ME1-A301 31 5.2.23 PASKOV SAURIANS Torpedo Havířov Torpedo Havířov
7ME1-A302 31 5.2.23 FBC ZABI Český Těšín FBC Vikings Kopřivnice Torpedo Havířov
7ME1-A303 31 5.2.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA PASKOV SAURIANS Torpedo Havířov
7ME1-A304 31 5.2.23 FBC ZABI Český Těšín Torpedo Havířov Torpedo Havířov
7ME1-A305 31 5.2.23 FBC Vikings Kopřivnice S.K. P.E.M.A. OPAVA Torpedo Havířov
7ME1-A306 31 5.2.23 PASKOV SAURIANS FBC ZABI Český Těšín Torpedo Havířov
7ME1-A307 31 5.2.23 Torpedo Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA Torpedo Havířov
7ME1-A308 31 5.2.23 FBC Vikings Kopřivnice PASKOV SAURIANS Torpedo Havířov
7ME1-A309 31 5.2.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ZABI Český Těšín Torpedo Havířov
7ME1-A310 31 5.2.23 Torpedo Havířov FBC Vikings Kopřivnice Torpedo Havířov
turnaj 32
7ME1-A311 32 4.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7ME1-A312 32 4.2.23 FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Spartak Bílovec
7ME1-A313 32 4.2.23 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Spartak Bílovec
7ME1-A314 32 4.2.23 FBC ORCA KRNOV FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7ME1-A315 32 4.2.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Z.F.K. Petrovice FBC Spartak Bílovec
7ME1-A316 32 4.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC ORCA KRNOV FBC Spartak Bílovec
7ME1-A317 32 4.2.23 FBC Spartak Bílovec Z.F.K. Petrovice FBC Spartak Bílovec
7ME1-A318 32 4.2.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Spartak Bílovec
7ME1-A319 32 4.2.23 Z.F.K. Petrovice FBC ORCA KRNOV FBC Spartak Bílovec
7ME1-A320 32 4.2.23 FBC Spartak Bílovec FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Spartak Bílovec
turnaj 33
7ME1-A321 33 5.2.23 Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A322 33 5.2.23 FBC Hlučín TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A323 33 5.2.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A324 33 5.2.23 FBC Hlučín 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A325 33 5.2.23 TJ Slovan Havířov – Bílí FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A326 33 5.2.23 Toro Salibandy Ostrava FBC Hlučín 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A327 33 5.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A328 33 5.2.23 TJ Slovan Havířov – Bílí Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A329 33 5.2.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Hlučín 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7ME1-A330 33 5.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
turnaj 34
7ME1-A331 34 4.2.23 FBC Letka Toman Finance Group TJ Slovan Havířov – Modří TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A332 34 4.2.23 1.MVIL Ostrava 1.FK Ostrava JIH TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A333 34 4.2.23 FBC Intevo Třinec FBC Letka Toman Finance Group TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A334 34 4.2.23 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov – Modří TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A335 34 4.2.23 1.FK Ostrava JIH FBC Intevo Třinec TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A336 34 4.2.23 FBC Letka Toman Finance Group 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A337 34 4.2.23 TJ Slovan Havířov – Modří FBC Intevo Třinec TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A338 34 4.2.23 1.FK Ostrava JIH FBC Letka Toman Finance Group TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A339 34 4.2.23 FBC Intevo Třinec 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov – Modří
7ME1-A340 34 4.2.23 TJ Slovan Havířov – Modří 1.FK Ostrava JIH TJ Slovan Havířov – Modří
turnaj 35
7ME1-A341 35 5.2.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7ME1-A342 35 5.2.23 1. SC BOHUMÍN 98 FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá
7ME1-A343 35 5.2.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbK Horní Suchá
7ME1-A344 35 5.2.23 1. SC BOHUMÍN 98 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7ME1-A345 35 5.2.23 FBC TIGERS PORUBA 1.FBK Sršni Rožnov p/R FbK Horní Suchá
7ME1-A346 35 5.2.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC BOHUMÍN 98 FbK Horní Suchá
7ME1-A347 35 5.2.23 FbK Horní Suchá 1.FBK Sršni Rožnov p/R FbK Horní Suchá
7ME1-A348 35 5.2.23 FBC TIGERS PORUBA 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbK Horní Suchá
7ME1-A349 35 5.2.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. SC BOHUMÍN 98 FbK Horní Suchá
7ME1-A350 35 5.2.23 FbK Horní Suchá FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá
pořadatel
turnaj 36 Volno má družstvo FBC Hlučín
7ME1-A351 36 25.2.23 FBC TIGERS PORUBA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A352 36 25.2.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek TJ Slovan Havířov – Modří FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A353 36 25.2.23 Z.F.K. Petrovice FBC TIGERS PORUBA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A354 36 25.2.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A355 36 25.2.23 TJ Slovan Havířov – Modří Z.F.K. Petrovice FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A356 36 25.2.23 FBC TIGERS PORUBA FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A357 36 25.2.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Z.F.K. Petrovice FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A358 36 25.2.23 TJ Slovan Havířov – Modří FBC TIGERS PORUBA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A359 36 25.2.23 Z.F.K. Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A360 36 25.2.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava TJ Slovan Havířov – Modří FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
turnaj 37
7ME1-A361 37 26.2.23 1.MVIL Ostrava 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A362 37 26.2.23 Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A363 37 26.2.23 FBC Vikings Kopřivnice 1.MVIL Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A364 37 26.2.23 Torpedo Havířov 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A365 37 26.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC Vikings Kopřivnice 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A366 37 26.2.23 1.MVIL Ostrava Torpedo Havířov 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A367 37 26.2.23 1.FK Ostrava JIH FBC Vikings Kopřivnice 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A368 37 26.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1.MVIL Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A369 37 26.2.23 FBC Vikings Kopřivnice Torpedo Havířov 1.FK Ostrava JIH
7ME1-A370 37 26.2.23 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1.FK Ostrava JIH
turnaj 38
7ME1-A371 38 25.2.23 FbK Horní Suchá FBC ZABI Český Těšín FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A372 38 25.2.23 FBC Letka Toman Finance Group TJ Slovan Havířov – Bílí FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A373 38 25.2.23 FBC Spartak Bílovec FbK Horní Suchá FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A374 38 25.2.23 FBC Letka Toman Finance Group FBC ZABI Český Těšín FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A375 38 25.2.23 TJ Slovan Havířov – Bílí FBC Spartak Bílovec FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A376 38 25.2.23 FbK Horní Suchá FBC Letka Toman Finance Group FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A377 38 25.2.23 FBC ZABI Český Těšín FBC Spartak Bílovec FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A378 38 25.2.23 TJ Slovan Havířov – Bílí FbK Horní Suchá FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A379 38 25.2.23 FBC Spartak Bílovec FBC Letka Toman Finance Group FBC ZABI Český Těšín
7ME1-A380 38 25.2.23 FBC ZABI Český Těšín TJ Slovan Havířov – Bílí FBC ZABI Český Těšín
turnaj 39
7ME1-A381 39 25.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7ME1-A382 39 25.2.23 Toro Salibandy Ostrava 1. SFK Havířov PASKOV SAURIANS
7ME1-A383 39 25.2.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor PASKOV SAURIANS
7ME1-A384 39 25.2.23 Toro Salibandy Ostrava PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7ME1-A385 39 25.2.23 1. SFK Havířov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop PASKOV SAURIANS
7ME1-A386 39 25.2.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor Toro Salibandy Ostrava PASKOV SAURIANS
7ME1-A387 39 25.2.23 PASKOV SAURIANS 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop PASKOV SAURIANS
7ME1-A388 39 25.2.23 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor PASKOV SAURIANS
7ME1-A389 39 25.2.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop Toro Salibandy Ostrava PASKOV SAURIANS
7ME1-A390 39 25.2.23 PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov PASKOV SAURIANS
turnaj 40
7ME1-A391 40 26.2.23 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec
7ME1-A392 40 26.2.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Intevo Třinec
7ME1-A393 40 26.2.23 FBC ORCA KRNOV 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Intevo Třinec
7ME1-A394 40 26.2.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec
7ME1-A395 40 26.2.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC ORCA KRNOV FBC Intevo Třinec
7ME1-A396 40 26.2.23 1. SC BOHUMÍN 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Intevo Třinec
7ME1-A397 40 26.2.23 FBC Intevo Třinec FBC ORCA KRNOV FBC Intevo Třinec
7ME1-A398 40 26.2.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Intevo Třinec
7ME1-A399 40 26.2.23 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Intevo Třinec
7ME1-A400 40 26.2.23 FBC Intevo Třinec 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC Intevo Třinec
pořadatel
turnaj 41 Volno má družstvo FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7ME1-A401 41 25.3.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7ME1-A402 41 25.3.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor TJ Slovan Havířov – Modří FBC ORCA KRNOV
7ME1-A403 41 25.3.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC ORCA KRNOV
7ME1-A404 41 25.3.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7ME1-A405 41 25.3.23 TJ Slovan Havířov – Modří 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC ORCA KRNOV
7ME1-A406 41 25.3.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ORCA KRNOV
7ME1-A407 41 25.3.23 FBC ORCA KRNOV 1.FBK Sršni Rožnov p/R FBC ORCA KRNOV
7ME1-A408 41 25.3.23 TJ Slovan Havířov – Modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FBC ORCA KRNOV
7ME1-A409 41 25.3.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ORCA KRNOV
7ME1-A410 41 25.3.23 FBC ORCA KRNOV TJ Slovan Havířov – Modří FBC ORCA KRNOV
turnaj 42
7ME1-A411 42 26.3.23 1.MVIL Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A412 42 26.3.23 1. SFK Havířov FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A413 42 26.3.23 FBC Spartak Bílovec 1.MVIL Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A414 42 26.3.23 1. SFK Havířov 1. SC BOHUMÍN 98 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A415 42 26.3.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Spartak Bílovec 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A416 42 26.3.23 1.MVIL Ostrava 1. SFK Havířov 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A417 42 26.3.23 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Spartak Bílovec 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A418 42 26.3.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1.MVIL Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A419 42 26.3.23 FBC Spartak Bílovec 1. SFK Havířov 1. SC BOHUMÍN 98
7ME1-A420 42 26.3.23 1. SC BOHUMÍN 98 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1. SC BOHUMÍN 98
turnaj 43
7ME1-A421 43 26.3.23 PASKOV SAURIANS FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A422 43 26.3.23 FBC Letka Toman Finance Group FbK Horní Suchá FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A423 43 26.3.23 FBC Hlučín PASKOV SAURIANS FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A424 43 26.3.23 FBC Letka Toman Finance Group FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A425 43 26.3.23 FbK Horní Suchá FBC Hlučín FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A426 43 26.3.23 PASKOV SAURIANS FBC Letka Toman Finance Group FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A427 43 26.3.23 FBC Vikings Kopřivnice FBC Hlučín FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A428 43 26.3.23 FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A429 43 26.3.23 FBC Hlučín FBC Letka Toman Finance Group FBC Vikings Kopřivnice
7ME1-A430 43 26.3.23 FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá FBC Vikings Kopřivnice
turnaj 44
7ME1-A431 44 25.3.23 FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A432 44 25.3.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.FK Ostrava JIH S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A433 44 25.3.23 FBC ZABI Český Těšín FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A434 44 25.3.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A435 44 25.3.23 1.FK Ostrava JIH FBC ZABI Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A436 44 25.3.23 FBC TIGERS PORUBA 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A437 44 25.3.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ZABI Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A438 44 25.3.23 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A439 44 25.3.23 FBC ZABI Český Těšín 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop S.K. P.E.M.A. OPAVA
7ME1-A440 44 25.3.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1.FK Ostrava JIH S.K. P.E.M.A. OPAVA
turnaj 45
7ME1-A441 45 26.3.23 TJ Slovan Havířov – Bílí Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7ME1-A442 45 26.3.23 Torpedo Havířov Toro Salibandy Ostrava Z.F.K. Petrovice
7ME1-A443 45 26.3.23 FBC Intevo Třinec TJ Slovan Havířov – Bílí Z.F.K. Petrovice
7ME1-A444 45 26.3.23 Torpedo Havířov Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7ME1-A445 45 26.3.23 Toro Salibandy Ostrava FBC Intevo Třinec Z.F.K. Petrovice
7ME1-A446 45 26.3.23 TJ Slovan Havířov – Bílí Torpedo Havířov Z.F.K. Petrovice
7ME1-A447 45 26.3.23 Z.F.K. Petrovice FBC Intevo Třinec Z.F.K. Petrovice
7ME1-A448 45 26.3.23 Toro Salibandy Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí Z.F.K. Petrovice
7ME1-A449 45 26.3.23 FBC Intevo Třinec Torpedo Havířov Z.F.K. Petrovice
7ME1-A450 45 26.3.23 Z.F.K. Petrovice Toro Salibandy Ostrava Z.F.K. Petrovice
pořadatel
turnaj 46 Volno má družstvo FBC ORCA KRNOV
7ME1-A451 46 23.4.23 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A452 46 23.4.23 TJ Slovan Havířov – Bílí FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A453 46 23.4.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A454 46 23.4.23 TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A455 46 23.4.23 FbK Horní Suchá 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A456 46 23.4.23 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A457 46 23.4.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A458 46 23.4.23 FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A459 46 23.4.23 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop TJ Slovan Havířov – Bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
7ME1-A460 46 23.4.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
turnaj 47
7ME1-A461 47 23.4.23 1. SFK Havířov Torpedo Havířov Torpedo Havířov
7ME1-A462 47 23.4.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TIGERS PORUBA Torpedo Havířov
7ME1-A463 47 23.4.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1. SFK Havířov Torpedo Havířov
7ME1-A464 47 23.4.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Torpedo Havířov Torpedo Havířov
7ME1-A465 47 23.4.23 FBC TIGERS PORUBA 1.FBK Sršni Rožnov p/R Torpedo Havířov
7ME1-A466 47 23.4.23 1. SFK Havířov FbC KOVO KM Frýdek-Místek Torpedo Havířov
7ME1-A467 47 23.4.23 Torpedo Havířov 1.FBK Sršni Rožnov p/R Torpedo Havířov
7ME1-A468 47 23.4.23 FBC TIGERS PORUBA 1. SFK Havířov Torpedo Havířov
7ME1-A469 47 23.4.23 1.FBK Sršni Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek Torpedo Havířov
7ME1-A470 47 23.4.23 Torpedo Havířov FBC TIGERS PORUBA Torpedo Havířov
turnaj 48
7ME1-A471 48 22.4.23 1.FK Ostrava JIH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A472 48 22.4.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ZABI Český Těšín FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A473 48 22.4.23 FBC Intevo Třinec 1.FK Ostrava JIH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A474 48 22.4.23 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A475 48 22.4.23 FBC ZABI Český Těšín FBC Intevo Třinec FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A476 48 22.4.23 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A477 48 22.4.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Intevo Třinec FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A478 48 22.4.23 FBC ZABI Český Těšín 1.FK Ostrava JIH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A479 48 22.4.23 FBC Intevo Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7ME1-A480 48 22.4.23 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC ZABI Český Těšín FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
turnaj 49
7ME1-A481 49 22.4.23 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Letka Toman Finance Group FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A482 49 22.4.23 PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov – Modří FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A483 49 22.4.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A484 49 22.4.23 PASKOV SAURIANS FBC Letka Toman Finance Group FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A485 49 22.4.23 TJ Slovan Havířov – Modří S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A486 49 22.4.23 1. SC BOHUMÍN 98 PASKOV SAURIANS FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A487 49 22.4.23 FBC Letka Toman Finance Group S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A488 49 22.4.23 TJ Slovan Havířov – Modří 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A489 49 22.4.23 S.K. P.E.M.A. OPAVA PASKOV SAURIANS FBC Letka Toman Finance Group
7ME1-A490 49 22.4.23 FBC Letka Toman Finance Group TJ Slovan Havířov – Modří FBC Letka Toman Finance Group
turnaj 50
7ME1-A491 50 22.4.23 FBC Hlučín Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A492 50 22.4.23 Z.F.K. Petrovice FBC Spartak Bílovec Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A493 50 22.4.23 FBC Vikings Kopřivnice FBC Hlučín Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A494 50 22.4.23 Z.F.K. Petrovice Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A495 50 22.4.23 FBC Spartak Bílovec FBC Vikings Kopřivnice Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A496 50 22.4.23 FBC Hlučín Z.F.K. Petrovice Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A497 50 22.4.23 Toro Salibandy Ostrava FBC Vikings Kopřivnice Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A498 50 22.4.23 FBC Spartak Bílovec FBC Hlučín Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A499 50 22.4.23 FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. Petrovice Toro Salibandy Ostrava
7ME1-A500 50 22.4.23 Toro Salibandy Ostrava FBC Spartak Bílovec Toro Salibandy Ostrava