Informace o turnajích – Junioři

 

Volno má družstvo FBC TIGERS PORUBA pořadatel
14.9.19 Z.F.K. AQM Petrovice FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
14.9.19 1. FBK Eagles Orlová PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá
14.9.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. Z.F.K. AQM Petrovice FbK Horní Suchá
14.9.19 FbK Horní Suchá 1. FBK Eagles Orlová FbK Horní Suchá
14.9.19 PASKOV SAURIANS FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbK Horní Suchá
15.9.19 1. FBK Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Rožnov p/R
15.9.19 FBC Letka FBC Ossiko Třinec 1. FBK Rožnov p/R
15.9.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek TJ Sokol Polanka nad Odrou 1. FBK Rožnov p/R
15.9.19 FBC Ossiko Třinec 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
15.9.19 TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC Letka 1. FBK Rožnov p/R
Volno má družstvo 1. FBK Eagles Orlová
12.10.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
12.10.19 TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC TIGERS PORUBA FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
12.10.19 PASKOV SAURIANS FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
12.10.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
12.10.19 FBC TIGERS PORUBA PASKOV SAURIANS FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
13.10.19 Z.F.K. AQM Petrovice FBC Ossiko Třinec Z.F.K. AQM Petrovice
13.10.19 FbK Horní Suchá 1. FBK Rožnov p/R Z.F.K. AQM Petrovice
13.10.19 FBC Ossiko Třinec FBC Letka Z.F.K. AQM Petrovice
13.10.19 1. FBK Rožnov p/R Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
13.10.19 FBC Letka FbK Horní Suchá Z.F.K. AQM Petrovice
Volno má družstvo PASKOV SAURIANS
27.10.19 FBC Ossiko Třinec 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová
27.10.19 FBC Letka 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová
27.10.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Ossiko Třinec 1. FBK Eagles Orlová
27.10.19 1. FBK Eagles Orlová FBC Letka 1. FBK Eagles Orlová
27.10.19 1. FBK Rožnov p/R FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. FBK Eagles Orlová
27.10.19 TJ Sokol Polanka nad Odrou FbK Horní Suchá TJ Sokol Polanka nad Odrou
27.10.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Z.F.K. AQM Petrovice TJ Sokol Polanka nad Odrou
27.10.19 FbK Horní Suchá FBC TIGERS PORUBA TJ Sokol Polanka nad Odrou
27.10.19 Z.F.K. AQM Petrovice TJ Sokol Polanka nad Odrou TJ Sokol Polanka nad Odrou
27.10.19 FBC TIGERS PORUBA FbC KOVO KM Frýdek-Místek TJ Sokol Polanka nad Odrou
Volno má družstvo FbK Horní Suchá
9.11.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
9.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice PASKOV SAURIANS FBC TIGERS PORUBA
9.11.19 FBC Letka FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TIGERS PORUBA
9.11.19 FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. AQM Petrovice FBC TIGERS PORUBA
9.11.19 PASKOV SAURIANS FBC Letka FBC TIGERS PORUBA
9.11.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Eagles Orlová FbC KOVO KM Frýdek-Místek
9.11.19 1. FBK Rožnov p/R FBC Ossiko Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek
9.11.19 1. FBK Eagles Orlová TJ Sokol Polanka nad Odrou FbC KOVO KM Frýdek-Místek
9.11.19 FBC Ossiko Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
9.11.19 TJ Sokol Polanka nad Odrou 1. FBK Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Volno má družstvo Z.F.K. AQM Petrovice
7.12.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka FBC Letka
7.12.19 TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC Ossiko Třinec FBC Letka
7.12.19 FbK Horní Suchá FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka
7.12.19 FBC Letka TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC Letka
7.12.19 FBC Ossiko Třinec FbK Horní Suchá FBC Letka
8.12.19 PASKOV SAURIANS 1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS
8.12.19 FBC TIGERS PORUBA 1. FBK Eagles Orlová PASKOV SAURIANS
8.12.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS
8.12.19 PASKOV SAURIANS FBC TIGERS PORUBA PASKOV SAURIANS
8.12.19 1. FBK Eagles Orlová FBC TJ Sokol Frenštát p.R. PASKOV SAURIANS
Volno má družstvo FBC Ossiko Třinec
21.12.19 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
21.12.19 PASKOV SAURIANS TJ Sokol Polanka nad Odrou FbC KOVO KM Frýdek-Místek
21.12.19 Z.F.K. AQM Petrovice FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC KOVO KM Frýdek-Místek
21.12.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek PASKOV SAURIANS FbC KOVO KM Frýdek-Místek
21.12.19 TJ Sokol Polanka nad Odrou Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
21.12.19 FBC Letka 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová
21.12.19 FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá 1. FBK Eagles Orlová
21.12.19 1. FBK Rožnov p/R FBC Letka 1. FBK Eagles Orlová
21.12.19 1. FBK Eagles Orlová FbK Horní Suchá 1. FBK Eagles Orlová
21.12.19 FBC TIGERS PORUBA 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová
Volno má družstvo TJ Sokol Polanka nad Odrou pořadatel
25.1.20 FBC Ossiko Třinec PASKOV SAURIANS FBC Ossiko Třinec
25.1.20 FBC TIGERS PORUBA FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Ossiko Třinec
25.1.20 PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá FBC Ossiko Třinec
25.1.20 FBC TIGERS PORUBA FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec
25.1.20 FbK Horní Suchá FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Ossiko Třinec
26.1.20 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Rožnov p/R
26.1.20 FBC Letka FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Rožnov p/R
26.1.20 1. FBK Eagles Orlová Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBK Rožnov p/R
26.1.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
26.1.20 Z.F.K. AQM Petrovice FBC Letka 1. FBK Rožnov p/R
Volno má družstvo 1. FBK Rožnov p/R
16.2.20 PASKOV SAURIANS Z.F.K. AQM Petrovice PASKOV SAURIANS
16.2.20 TJ Sokol Polanka nad Odrou 1. FBK Eagles Orlová PASKOV SAURIANS
16.2.20 FbK Horní Suchá Z.F.K. AQM Petrovice PASKOV SAURIANS
16.2.20 PASKOV SAURIANS 1. FBK Eagles Orlová PASKOV SAURIANS
16.2.20 FbK Horní Suchá TJ Sokol Polanka nad Odrou PASKOV SAURIANS
16.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
16.2.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Letka FBC TIGERS PORUBA
16.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Ossiko Třinec FBC TIGERS PORUBA
16.2.20 FBC TIGERS PORUBA FBC Letka FBC TIGERS PORUBA
16.2.20 FBC Ossiko Třinec FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC TIGERS PORUBA
Volno má družstvo FBC Letka
29.2.20 TJ Sokol Polanka nad Odrou FbC KOVO KM Frýdek-Místek TJ Sokol Polanka nad Odrou
29.2.20 FBC Ossiko Třinec FBC TIGERS PORUBA TJ Sokol Polanka nad Odrou
29.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbK Horní Suchá TJ Sokol Polanka nad Odrou
29.2.20 FBC TIGERS PORUBA TJ Sokol Polanka nad Odrou TJ Sokol Polanka nad Odrou
29.2.20 FbK Horní Suchá FBC Ossiko Třinec TJ Sokol Polanka nad Odrou
29.2.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. PASKOV SAURIANS FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
29.2.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBK Eagles Orlová FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
29.2.20 1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
29.2.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. FBK Eagles Orlová FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
29.2.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBK Rožnov p/R FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Volno má družstvo FbC KOVO KM Frýdek-Místek
14.3.20 FbK Horní Suchá FBC Letka FbK Horní Suchá
14.3.20 TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbK Horní Suchá
14.3.20 FBC Letka PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá
14.3.20 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
14.3.20 TJ Sokol Polanka nad Odrou PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá
15.3.20 Z.F.K. AQM Petrovice FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. AQM Petrovice
15.3.20 1. FBK Eagles Orlová FBC Ossiko Třinec Z.F.K. AQM Petrovice
15.3.20 1. FBK Rožnov p/R FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. AQM Petrovice
15.3.20 FBC Ossiko Třinec Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
15.3.20 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Rožnov p/R Z.F.K. AQM Petrovice
Volno má družstvo FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
4.4.20 FBC Letka FBC TIGERS PORUBA FBC Letka
4.4.20 Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka
4.4.20 1. FBK Eagles Orlová FBC TIGERS PORUBA FBC Letka
4.4.20 FBC Letka Z.F.K. AQM Petrovice FBC Letka
4.4.20 1. FBK Eagles Orlová FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka
5.4.20 FBC Ossiko Třinec TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC Ossiko Třinec
5.4.20 FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS FBC Ossiko Třinec
5.4.20 1. FBK Rožnov p/R TJ Sokol Polanka nad Odrou FBC Ossiko Třinec
5.4.20 PASKOV SAURIANS FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec
5.4.20 1. FBK Rožnov p/R FbK Horní Suchá FBC Ossiko Třinec