Rozpis zápasů Muži B.

Volno má družstvo 1.FK Ostrava JIH pořadatel
1 24.9.22 FBC Letka D Toman Finance Group FbK Horní Suchá C FbK Horní Suchá C
1 24.9.22 PASKOV SAURIANS B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbK Horní Suchá C
1 24.9.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FBC Letka D Toman Finance Group FbK Horní Suchá C
1 24.9.22 FbK Horní Suchá C PASKOV SAURIANS B FbK Horní Suchá C
1 24.9.22 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbK Horní Suchá C
2 25.9.22 Torpedo Havířov B – Šumbark KTG Bruises Opava B Torpedo Havířov B – Šumbark
2 25.9.22 FBC TIGERS PORUBA  B FbC Coyotes Jablunkov B Torpedo Havířov B – Šumbark
2 25.9.22 KTG Bruises Opava B 1. FBK Eagles Orlová C Torpedo Havířov B – Šumbark
2 25.9.22 FbC Coyotes Jablunkov B Torpedo Havířov B – Šumbark Torpedo Havířov B – Šumbark
2 25.9.22 1. FBK Eagles Orlová C FBC TIGERS PORUBA  B Torpedo Havířov B – Šumbark
Volno má družstvo PASKOV SAURIANS B
3 15.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B 1. FBK Eagles Orlová C FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
3 15.10.22 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát KTG Bruises Opava B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
3 15.10.22 1. FBK Eagles Orlová C 1.FK Ostrava JIH FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
3 15.10.22 KTG Bruises Opava B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
3 15.10.22 1.FK Ostrava JIH SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
4 15.10.22 Torpedo Havířov B – Šumbark FBC Letka D Toman Finance Group FBC Letka D Toman Finance Group
4 15.10.22 FbC Coyotes Jablunkov B FBC TIGERS PORUBA  B FBC Letka D Toman Finance Group
4 15.10.22 FbK Horní Suchá C Torpedo Havířov B – Šumbark FBC Letka D Toman Finance Group
4 15.10.22 FBC Letka D Toman Finance Group FbC Coyotes Jablunkov B FBC Letka D Toman Finance Group
4 15.10.22 FBC TIGERS PORUBA  B FbK Horní Suchá C FBC Letka D Toman Finance Group
Volno má družstvo SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
5 30.10.22 PASKOV SAURIANS B FBC TIGERS PORUBA  B PASKOV SAURIANS B
5 30.10.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbC Coyotes Jablunkov B PASKOV SAURIANS B
5 30.10.22 FBC TIGERS PORUBA  B Torpedo Havířov B – Šumbark PASKOV SAURIANS B
5 30.10.22 FbC Coyotes Jablunkov B PASKOV SAURIANS B PASKOV SAURIANS B
5 30.10.22 Torpedo Havířov B – Šumbark FbC KOVO KM Frýdek-Místek B PASKOV SAURIANS B
6 30.10.22 1. FBK Eagles Orlová C FbK Horní Suchá C 1. FBK Eagles Orlová C
6 30.10.22 KTG Bruises Opava B FBC Letka D Toman Finance Group 1. FBK Eagles Orlová C
6 30.10.22 FbK Horní Suchá C 1.FK Ostrava JIH 1. FBK Eagles Orlová C
6 30.10.22 FBC Letka D Toman Finance Group 1. FBK Eagles Orlová C 1. FBK Eagles Orlová C
6 30.10.22 1.FK Ostrava JIH KTG Bruises Opava B 1. FBK Eagles Orlová C
Volno má družstvo FbK Horní Suchá C
7 12.11.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7 12.11.22 FBC Letka D Toman Finance Group SKP Nový Jičín – FBK Frenštát 1.FK Ostrava JIH
7 12.11.22 FBC TIGERS PORUBA  B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B 1.FK Ostrava JIH
7 12.11.22 1.FK Ostrava JIH FBC Letka D Toman Finance Group 1.FK Ostrava JIH
7 12.11.22 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FBC TIGERS PORUBA  B 1.FK Ostrava JIH
8 13.11.22 KTG Bruises Opava B PASKOV SAURIANS B KTG Bruises Opava B
8 13.11.22 Torpedo Havířov B – Šumbark FbC Coyotes Jablunkov B KTG Bruises Opava B
8 13.11.22 PASKOV SAURIANS B 1. FBK Eagles Orlová C KTG Bruises Opava B
8 13.11.22 FbC Coyotes Jablunkov B KTG Bruises Opava B KTG Bruises Opava B
8 13.11.22 1. FBK Eagles Orlová C Torpedo Havířov B – Šumbark KTG Bruises Opava B
Volno má družstvo FBC Letka D Toman Finance Group
9 26.11.22 FBC TIGERS PORUBA  B 1. FBK Eagles Orlová C FBC TIGERS PORUBA  B
9 26.11.22 FbK Horní Suchá C KTG Bruises Opava B FBC TIGERS PORUBA  B
9 26.11.22 1. FBK Eagles Orlová C FbC Coyotes Jablunkov B FBC TIGERS PORUBA  B
9 26.11.22 KTG Bruises Opava B FBC TIGERS PORUBA  B FBC TIGERS PORUBA  B
9 26.11.22 FbC Coyotes Jablunkov B FbK Horní Suchá C FBC TIGERS PORUBA  B
10 27.11.22 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát Torpedo Havířov B – Šumbark SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
10 27.11.22 1.FK Ostrava JIH PASKOV SAURIANS B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
10 27.11.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B Torpedo Havířov B – Šumbark SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
10 27.11.22 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát 1.FK Ostrava JIH SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
10 27.11.22 PASKOV SAURIANS B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
Volno má družstvo FbC Coyotes Jablunkov B
11 18.12.22 KTG Bruises Opava B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát KTG Bruises Opava B
11 18.12.22 FBC Letka D Toman Finance Group FbC KOVO KM Frýdek-Místek B KTG Bruises Opava B
11 18.12.22 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát 1. FBK Eagles Orlová C KTG Bruises Opava B
11 18.12.22 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B KTG Bruises Opava B KTG Bruises Opava B
11 18.12.22 1. FBK Eagles Orlová C FBC Letka D Toman Finance Group KTG Bruises Opava B
12 17.12.22 FBC TIGERS PORUBA  B PASKOV SAURIANS B PASKOV SAURIANS B
12 17.12.22 1.FK Ostrava JIH FbK Horní Suchá C PASKOV SAURIANS B
12 17.12.22 Torpedo Havířov B – Šumbark FBC TIGERS PORUBA  B PASKOV SAURIANS B
12 17.12.22 PASKOV SAURIANS B FbK Horní Suchá C PASKOV SAURIANS B
12 17.12.22 1.FK Ostrava JIH Torpedo Havířov B – Šumbark PASKOV SAURIANS B
Volno má družstvo 1. FBK Eagles Orlová C pořadatel
13 28.1.23 FbC Coyotes Jablunkov B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC Coyotes Jablunkov B
13 28.1.23 1.FK Ostrava JIH FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbC Coyotes Jablunkov B
13 28.1.23 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbK Horní Suchá C FbC Coyotes Jablunkov B
13 28.1.23 1.FK Ostrava JIH FbC Coyotes Jablunkov B FbC Coyotes Jablunkov B
13 28.1.23 FbK Horní Suchá C FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbC Coyotes Jablunkov B
14 29.1.23 Torpedo Havířov B – Šumbark PASKOV SAURIANS B Torpedo Havířov B – Šumbark
14 29.1.23 FBC TIGERS PORUBA  B KTG Bruises Opava B Torpedo Havířov B – Šumbark
14 29.1.23 PASKOV SAURIANS B FBC Letka D Toman Finance Group Torpedo Havířov B – Šumbark
14 29.1.23 KTG Bruises Opava B Torpedo Havířov B – Šumbark Torpedo Havířov B – Šumbark
14 29.1.23 FBC Letka D Toman Finance Group FBC TIGERS PORUBA  B Torpedo Havířov B – Šumbark
Volno má družstvo Torpedo Havířov B – Šumbark
15 11.2.23 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FBC Letka D Toman Finance Group SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
15 11.2.23 1. FBK Eagles Orlová C PASKOV SAURIANS B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
15 11.2.23 FbK Horní Suchá C FBC Letka D Toman Finance Group SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
15 11.2.23 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát PASKOV SAURIANS B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
15 11.2.23 FbK Horní Suchá C 1. FBK Eagles Orlová C SKP Nový Jičín – FBK Frenštát
16 12.2.23 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA  B 1.FK Ostrava JIH
16 12.2.23 KTG Bruises Opava B FbC Coyotes Jablunkov B 1.FK Ostrava JIH
16 12.2.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FBC TIGERS PORUBA  B 1.FK Ostrava JIH
16 12.2.23 KTG Bruises Opava B 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
16 12.2.23 FbC Coyotes Jablunkov B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B 1.FK Ostrava JIH
Volno má družstvo FBC TIGERS PORUBA  B
17 4.3.23 1.FK Ostrava JIH 1. FBK Eagles Orlová C 1. FBK Eagles Orlová C
17 4.3.23 KTG Bruises Opava B FbK Horní Suchá C 1. FBK Eagles Orlová C
17 4.3.23 FbC Coyotes Jablunkov B 1.FK Ostrava JIH 1. FBK Eagles Orlová C
17 4.3.23 1. FBK Eagles Orlová C KTG Bruises Opava B 1. FBK Eagles Orlová C
17 4.3.23 FbK Horní Suchá C FbC Coyotes Jablunkov B 1. FBK Eagles Orlová C
18 4.3.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
18 4.3.23 FBC Letka D Toman Finance Group PASKOV SAURIANS B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
18 4.3.23 Torpedo Havířov B – Šumbark SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
18 4.3.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B PASKOV SAURIANS B FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
18 4.3.23 FBC Letka D Toman Finance Group Torpedo Havířov B – Šumbark FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
Volno má družstvo KTG Bruises Opava B
19 18.3.23 FbK Horní Suchá C FBC TIGERS PORUBA  B FbK Horní Suchá C
19 18.3.23 1. FBK Eagles Orlová C FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbK Horní Suchá C
19 18.3.23 FBC TIGERS PORUBA  B SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbK Horní Suchá C
19 18.3.23 FbC KOVO KM Frýdek-Místek B FbK Horní Suchá C FbK Horní Suchá C
19 18.3.23 1. FBK Eagles Orlová C SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbK Horní Suchá C
20 18.3.23 FBC Letka D Toman Finance Group 1.FK Ostrava JIH FBC Letka D Toman Finance Group
20 18.3.23 PASKOV SAURIANS B FbC Coyotes Jablunkov B FBC Letka D Toman Finance Group
20 18.3.23 Torpedo Havířov B – Šumbark 1.FK Ostrava JIH FBC Letka D Toman Finance Group
20 18.3.23 FbC Coyotes Jablunkov B FBC Letka D Toman Finance Group FBC Letka D Toman Finance Group
20 18.3.23 PASKOV SAURIANS B Torpedo Havířov B – Šumbark FBC Letka D Toman Finance Group
Volno má družstvo FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
21 29.4.23 FBC TIGERS PORUBA  B 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA  B
21 29.4.23 FBC Letka D Toman Finance Group KTG Bruises Opava B FBC TIGERS PORUBA  B
21 29.4.23 PASKOV SAURIANS B 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA  B
21 29.4.23 FBC TIGERS PORUBA  B FBC Letka D Toman Finance Group FBC TIGERS PORUBA  B
21 29.4.23 PASKOV SAURIANS B KTG Bruises Opava B FBC TIGERS PORUBA  B
22 30.4.23 FbC Coyotes Jablunkov B 1. FBK Eagles Orlová C FbC Coyotes Jablunkov B
22 30.4.23 FbK Horní Suchá C SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC Coyotes Jablunkov B
22 30.4.23 Torpedo Havířov B – Šumbark 1. FBK Eagles Orlová C FbC Coyotes Jablunkov B
22 30.4.23 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát FbC Coyotes Jablunkov B FbC Coyotes Jablunkov B
22 30.4.23 Torpedo Havířov B – Šumbark FbK Horní Suchá C FbC Coyotes Jablunkov B