Informace o turnajích – Mladší žáci

Z.F.K. AQM Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
turnaj 1 volno má 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná pořadatel
7MZ1-A001 1 28.9.19 FbK Horní Suchá Florbal Exelsior Havířov FbK Horní Suchá
7MZ1-A002 1 28.9.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Spartak Bílovec FbK Horní Suchá
7MZ1-A003 1 28.9.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MZ1-A004 1 28.9.19 Florbal Exelsior Havířov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbK Horní Suchá
7MZ1-A005 1 28.9.19 FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FbK Horní Suchá
7MZ1-A006 1 28.9.19 FbK Horní Suchá 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbK Horní Suchá
7MZ1-A007 1 28.9.19 Florbal Exelsior Havířov FBC Spartak Bílovec FbK Horní Suchá
7MZ1-A008 1 28.9.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FbK Horní Suchá
7MZ1-A009 1 28.9.19 FBC Spartak Bílovec FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MZ1-A010 1 28.9.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ Florbal Exelsior Havířov FbK Horní Suchá
turnaj 2
7MZ1-A011 2 28.9.19 1.FK Ostrava JIH FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A012 2 28.9.19 1.MVIL Ostrava FbC Coyotes Jablunkov 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A013 2 28.9.19 FBC Ossiko Třinec 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A014 2 28.9.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1.MVIL Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A015 2 28.9.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC Ossiko Třinec 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A016 2 28.9.19 1.FK Ostrava JIH 1.MVIL Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A017 2 28.9.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC Coyotes Jablunkov 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A018 2 28.9.19 1.MVIL Ostrava FBC Ossiko Třinec 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A019 2 28.9.19 FbC Coyotes Jablunkov 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A020 2 28.9.19 FBC Ossiko Třinec FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1.FK Ostrava JIH
turnaj 3
7MZ1-A021 3 29.9.19 1. FBK Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A022 3 29.9.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBK Škorpioni Ostrava 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A023 3 29.9.19 TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A024 3 29.9.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A025 3 29.9.19 FBK Škorpioni Ostrava TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A026 3 29.9.19 1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A027 3 29.9.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBK Škorpioni Ostrava 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A028 3 29.9.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A029 3 29.9.19 FBK Škorpioni Ostrava 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A030 3 29.9.19 TJ Slovan Havířov FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Rožnov p/R
turnaj 4
7MZ1-A031 4 29.9.19 FBC Vikings Kopřivnice Toro Salibandy Ostrava FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A032 4 29.9.19 FBC ORCA KRNOV FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A033 4 29.9.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A034 4 29.9.19 Toro Salibandy Ostrava FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A035 4 29.9.19 FBC Letka 1. SC Bohumín´ 98 FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A036 4 29.9.19 FBC Vikings Kopřivnice FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A037 4 29.9.19 Toro Salibandy Ostrava FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A038 4 29.9.19 FBC ORCA KRNOV 1. SC Bohumín´ 98 FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A039 4 29.9.19 FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A040 4 29.9.19 1. SC Bohumín´ 98 Toro Salibandy Ostrava FBC Vikings Kopřivnice
turnaj 5
7MZ1-A041 5 29.9.19 PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MZ1-A042 5 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SFK Havířov
7MZ1-A043 5 29.9.19 FBC BARTOSINI Český Těšín PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov
7MZ1-A044 5 29.9.19 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SFK Havířov
7MZ1-A045 5 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC BARTOSINI Český Těšín 1. SFK Havířov
7MZ1-A046 5 29.9.19 PASKOV SAURIANS FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SFK Havířov
7MZ1-A047 5 29.9.19 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SFK Havířov
7MZ1-A048 5 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC BARTOSINI Český Těšín 1. SFK Havířov
7MZ1-A049 5 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov
7MZ1-A050 5 29.9.19 FBC BARTOSINI Český Těšín 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
turnaj 6 volno má FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC BARTOSINI Český Těšín pořadatel
7MZ1-A051 6 13.10.19 PASKOV SAURIANS 1.FK Ostrava JIH PASKOV SAURIANS
7MZ1-A052 6 13.10.19 1. FBK Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice PASKOV SAURIANS
7MZ1-A053 6 13.10.19 FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MZ1-A054 6 13.10.19 1.FK Ostrava JIH 1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS
7MZ1-A055 6 13.10.19 FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS
7MZ1-A056 6 13.10.19 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MZ1-A057 6 13.10.19 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH PASKOV SAURIANS
7MZ1-A058 6 13.10.19 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS
7MZ1-A059 6 13.10.19 FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice PASKOV SAURIANS
7MZ1-A060 6 13.10.19 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS
turnaj 7
7MZ1-A061 7 12.10.19 Florbal Exelsior Havířov 1. FBC Karviná Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A062 7 12.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A063 7 12.10.19 FBC Ossiko Třinec Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A064 7 12.10.19 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A065 7 12.10.19 FBC ORCA KRNOV FBC Ossiko Třinec Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A066 7 12.10.19 Florbal Exelsior Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A067 7 12.10.19 1. FBC Karviná FBC ORCA KRNOV Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A068 7 12.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Ossiko Třinec Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A069 7 12.10.19 FBC ORCA KRNOV Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A070 7 12.10.19 FBC Ossiko Třinec 1. FBC Karviná Florbal Exelsior Havířov
turnaj 8
7MZ1-A071 8 12.10.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A072 8 12.10.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Toro Salibandy Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A073 8 12.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A074 8 12.10.19 1.MVIL Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A075 8 12.10.19 Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A076 8 12.10.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A077 8 12.10.19 1.MVIL Ostrava Toro Salibandy Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A078 8 12.10.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A079 8 12.10.19 Toro Salibandy Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A080 8 12.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
turnaj 9
7MZ1-A081 9 13.10.19 FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A082 9 13.10.19 FBK Škorpioni Ostrava FBC Letka FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A083 9 13.10.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A084 9 13.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBK Škorpioni Ostrava FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A085 9 13.10.19 FBC Letka FbC Coyotes Jablunkov FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A086 9 13.10.19 FBC Spartak Bílovec FBK Škorpioni Ostrava FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A087 9 13.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Letka FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A088 9 13.10.19 FBK Škorpioni Ostrava FbC Coyotes Jablunkov FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A089 9 13.10.19 FBC Letka FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A090 9 13.10.19 FbC Coyotes Jablunkov S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Spartak Bílovec
turnaj 10
7MZ1-A091 10 12.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A092 10 12.10.19 TJ Slovan Havířov 1. SC Bohumín´ 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A093 10 12.10.19 Z.F.K. AQM Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A094 10 12.10.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA TJ Slovan Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A095 10 12.10.19 1. SC Bohumín´ 98 Z.F.K. AQM Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A096 10 12.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ TJ Slovan Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A097 10 12.10.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC Bohumín´ 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A098 10 12.10.19 TJ Slovan Havířov Z.F.K. AQM Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A099 10 12.10.19 1. SC Bohumín´ 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
7MZ1-A100 10 12.10.19 Z.F.K. AQM Petrovice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava
turnaj 11 volno má 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Letka pořadatel
7MZ1-A101 11 2.11.19 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A102 11 2.11.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC Bohumín´ 98 FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A103 11 2.11.19 FbK Horní Suchá FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A104 11 2.11.19 FBC Ossiko Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A105 11 2.11.19 1. SC Bohumín´ 98 FbK Horní Suchá FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A106 11 2.11.19 FBC BARTOSINI Český Těšín FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A107 11 2.11.19 FBC Ossiko Třinec 1. SC Bohumín´ 98 FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A108 11 2.11.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbK Horní Suchá FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A109 11 2.11.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A110 11 2.11.19 FbK Horní Suchá FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec
turnaj 12
7MZ1-A111 12 2.11.19 Florbal Exelsior Havířov FBK Škorpioni Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A112 12 2.11.19 1.MVIL Ostrava PASKOV SAURIANS FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A113 12 2.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice Florbal Exelsior Havířov FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A114 12 2.11.19 FBK Škorpioni Ostrava 1.MVIL Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A115 12 2.11.19 PASKOV SAURIANS Z.F.K. AQM Petrovice FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A116 12 2.11.19 Florbal Exelsior Havířov 1.MVIL Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A117 12 2.11.19 FBK Škorpioni Ostrava PASKOV SAURIANS FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A118 12 2.11.19 1.MVIL Ostrava Z.F.K. AQM Petrovice FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A119 12 2.11.19 PASKOV SAURIANS Florbal Exelsior Havířov FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A120 12 2.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice FBK Škorpioni Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
turnaj 13
7MZ1-A121 13 3.11.19 TJ Slovan Havířov 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A122 13 3.11.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbC Coyotes Jablunkov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A123 13 3.11.19 1. FBC Karviná TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A124 13 3.11.19 1. SFK Havířov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop TJ Slovan Havířov
7MZ1-A125 13 3.11.19 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBC Karviná TJ Slovan Havířov
7MZ1-A126 13 3.11.19 TJ Slovan Havířov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop TJ Slovan Havířov
7MZ1-A127 13 3.11.19 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A128 13 3.11.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBC Karviná TJ Slovan Havířov
7MZ1-A129 13 3.11.19 FbC Coyotes Jablunkov TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A130 13 3.11.19 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov TJ Slovan Havířov
turnaj 14
7MZ1-A131 14 3.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A132 14 3.11.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC Spartak Bílovec FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A133 14 3.11.19 FBC Vikings Kopřivnice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A134 14 3.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A135 14 3.11.19 FBC Spartak Bílovec FBC Vikings Kopřivnice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A136 14 3.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A137 14 3.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Spartak Bílovec FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A138 14 3.11.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC Vikings Kopřivnice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A139 14 3.11.19 FBC Spartak Bílovec FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A140 14 3.11.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
turnaj 15
7MZ1-A141 15 2.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A142 15 2.11.19 1. FBK Rožnov p/R FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A143 15 2.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A144 15 2.11.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. FBK Rožnov p/R FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A145 15 2.11.19 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A146 15 2.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1. FBK Rožnov p/R FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A147 15 2.11.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A148 15 2.11.19 1. FBK Rožnov p/R S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A149 15 2.11.19 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A150 15 2.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1. SC Bohumín´ 98
turnaj 16 volno má FBK Škorpioni Ostrava FBC BARTOSINI Český Těšín pořadatel
7MZ1-A151 16 16.11.19 FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A152 16 16.11.19 TJ Slovan Havířov FBC ORCA KRNOV 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A153 16 16.11.19 1. FBC Karviná FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A154 16 16.11.19 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A155 16 16.11.19 FBC ORCA KRNOV 1. FBC Karviná 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A156 16 16.11.19 FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A157 16 16.11.19 1.MVIL Ostrava FBC ORCA KRNOV 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A158 16 16.11.19 TJ Slovan Havířov 1. FBC Karviná 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A159 16 16.11.19 FBC ORCA KRNOV FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A160 16 16.11.19 1. FBC Karviná 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
turnaj 17
7MZ1-A161 17 16.11.19 Florbal Exelsior Havířov FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A162 17 16.11.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A163 17 16.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo Florbal Exelsior Havířov FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A164 17 16.11.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC Vikings Kopřivnice FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A165 17 16.11.19 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A166 17 16.11.19 Florbal Exelsior Havířov FBC Vikings Kopřivnice FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A167 17 16.11.19 FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A168 17 16.11.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A169 17 16.11.19 1. SFK Havířov Florbal Exelsior Havířov FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A170 17 16.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
turnaj 18
7MZ1-A171 18 16.11.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka FBC Letka
7MZ1-A172 18 16.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC Letka
7MZ1-A173 18 16.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka
7MZ1-A174 18 16.11.19 FBC Letka FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka
7MZ1-A175 18 16.11.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Letka
7MZ1-A176 18 16.11.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka
7MZ1-A177 18 16.11.19 FBC Letka FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC Letka
7MZ1-A178 18 16.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Letka
7MZ1-A179 18 16.11.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Letka
7MZ1-A180 18 16.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Letka FBC Letka
turnaj 19
7MZ1-A181 19 17.11.19 PASKOV SAURIANS FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A182 19 17.11.19 FBC Spartak Bílovec 1. FBK Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A183 19 17.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice PASKOV SAURIANS FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A184 19 17.11.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Spartak Bílovec FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A185 19 17.11.19 1. FBK Rožnov p/R Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A186 19 17.11.19 PASKOV SAURIANS FBC Spartak Bílovec FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A187 19 17.11.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A188 19 17.11.19 FBC Spartak Bílovec Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A189 19 17.11.19 1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A190 19 17.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
turnaj 20
7MZ1-A191 20 17.11.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A192 20 17.11.19 1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A193 20 17.11.19 FBC Ossiko Třinec FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A194 20 17.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A195 20 17.11.19 Toro Salibandy Ostrava FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A196 20 17.11.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A197 20 17.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A198 20 17.11.19 1.FK Ostrava JIH FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A199 20 17.11.19 Toro Salibandy Ostrava FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
7MZ1-A200 20 17.11.19 FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
FBC Ossiko Třinec FBK Škorpioni Ostrava
turnaj 21 volno má 1.MVIL Ostrava FBC ORCA KRNOV pořadatel
7MZ1-A201 21 30.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice FbK Horní Suchá Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A202 21 30.11.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A203 21 30.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A204 21 30.11.19 FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A205 21 30.11.19 FBC Letka 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A206 21 30.11.19 Z.F.K. AQM Petrovice FbC Coyotes Jablunkov Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A207 21 30.11.19 FbK Horní Suchá FBC Letka Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A208 21 30.11.19 FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A209 21 30.11.19 FBC Letka Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A210 21 30.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FbK Horní Suchá Z.F.K. AQM Petrovice
turnaj 22
7MZ1-A211 22 1.12.19 1. FBK Rožnov p/R 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A212 22 1.12.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A213 22 1.12.19 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A214 22 1.12.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A215 22 1.12.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ Florbal Exelsior Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A216 22 1.12.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBK Rožnov p/R 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A217 22 1.12.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A218 22 1.12.19 Florbal Exelsior Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A219 22 1.12.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. FBK Rožnov p/R 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A220 22 1.12.19 Florbal Exelsior Havířov 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
turnaj 23
7MZ1-A221 23 1.12.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC BARTOSINI Český Těšín FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A222 23 1.12.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. FBC Karviná FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A223 23 1.12.19 PASKOV SAURIANS 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A224 23 1.12.19 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Vikings Kopřivnice FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A225 23 1.12.19 1. FBC Karviná PASKOV SAURIANS FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A226 23 1.12.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Vikings Kopřivnice FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A227 23 1.12.19 FBC BARTOSINI Český Těšín 1. FBC Karviná FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A228 23 1.12.19 FBC Vikings Kopřivnice PASKOV SAURIANS FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A229 23 1.12.19 1. FBC Karviná 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A230 23 1.12.19 PASKOV SAURIANS FBC BARTOSINI Český Těšín FBC BARTOSINI Český Těšín
turnaj 24
7MZ1-A231 24 1.12.19 Toro Salibandy Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A232 24 1.12.19 FBC Spartak Bílovec TJ Slovan Havířov Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A233 24 1.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A234 24 1.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Spartak Bílovec Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A235 24 1.12.19 TJ Slovan Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A236 24 1.12.19 Toro Salibandy Ostrava FBC Spartak Bílovec Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A237 24 1.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo TJ Slovan Havířov Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A238 24 1.12.19 FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A239 24 1.12.19 TJ Slovan Havířov Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A240 24 1.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo Toro Salibandy Ostrava
turnaj 25
7MZ1-A241 25 1.12.19 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A242 25 1.12.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A243 25 1.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A244 25 1.12.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A245 25 1.12.19 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A246 25 1.12.19 1.FK Ostrava JIH FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A247 25 1.12.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A248 25 1.12.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A249 25 1.12.19 1. SFK Havířov 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
7MZ1-A250 25 1.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
FbC Coyotes Jablunkov FBC Vikings Kopřivnice
turnaj 26 volno má TJ Slovan Havířov PASKOV SAURIANS pořadatel
7MZ1-A251 26 21.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Toro Salibandy Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A252 26 21.12.19 1. SFK Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A253 26 21.12.19 FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A254 26 21.12.19 Toro Salibandy Ostrava 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A255 26 21.12.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A256 26 21.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A257 26 21.12.19 Toro Salibandy Ostrava FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A258 26 21.12.19 1. SFK Havířov FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A259 26 21.12.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A260 26 21.12.19 FbK Horní Suchá Toro Salibandy Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
turnaj 27
7MZ1-A261 27 21.12.19 1. FBC Karviná Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBC Karviná
7MZ1-A262 27 21.12.19 1.FK Ostrava JIH FBC Letka 1. FBC Karviná
7MZ1-A263 27 21.12.19 FBK Škorpioni Ostrava 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MZ1-A264 27 21.12.19 Z.F.K. AQM Petrovice 1.FK Ostrava JIH 1. FBC Karviná
7MZ1-A265 27 21.12.19 FBC Letka FBK Škorpioni Ostrava 1. FBC Karviná
7MZ1-A266 27 21.12.19 1. FBC Karviná 1.FK Ostrava JIH 1. FBC Karviná
7MZ1-A267 27 21.12.19 Z.F.K. AQM Petrovice FBC Letka 1. FBC Karviná
7MZ1-A268 27 21.12.19 1.FK Ostrava JIH FBK Škorpioni Ostrava 1. FBC Karviná
7MZ1-A269 27 21.12.19 FBC Letka 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MZ1-A270 27 21.12.19 FBK Škorpioni Ostrava Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBC Karviná
turnaj 28
7MZ1-A271 28 22.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A272 28 22.12.19 1. SC Bohumín´ 98 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A273 28 22.12.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A274 28 22.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A275 28 22.12.19 1.MVIL Ostrava FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A276 28 22.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A277 28 22.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A278 28 22.12.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A279 28 22.12.19 1.MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A280 28 22.12.19 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
turnaj 29
7MZ1-A281 29 22.12.19 FBC Spartak Bílovec 1. FBK Rožnov p/R FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A282 29 22.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ Florbal Exelsior Havířov FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A283 29 22.12.19 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A284 29 22.12.19 1. FBK Rožnov p/R S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A285 29 22.12.19 Florbal Exelsior Havířov FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A286 29 22.12.19 FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A287 29 22.12.19 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A288 29 22.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A289 29 22.12.19 Florbal Exelsior Havířov FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
7MZ1-A290 29 22.12.19 FBC BARTOSINI Český Těšín 1. FBK Rožnov p/R FBC Spartak Bílovec
turnaj 30
7MZ1-A291 30 22.12.19 FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A292 30 22.12.19 FBC Ossiko Třinec FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A293 30 22.12.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A294 30 22.12.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC Ossiko Třinec FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A295 30 22.12.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A296 30 22.12.19 FBC ORCA KRNOV FBC Ossiko Třinec FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A297 30 22.12.19 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A298 30 22.12.19 FBC Ossiko Třinec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A299 30 22.12.19 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A300 30 22.12.19 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC ORCA KRNOV
Florbal Exelsior Havířov FBC Spartak Bílovec
turnaj 31 volno má 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Rožnov p/R pořadatel
7MZ1-A301 31 18.1.20 FBC Ossiko Třinec 1. SFK Havířov FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A302 31 18.1.20 FBK Škorpioni Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A303 31 18.1.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A304 31 18.1.20 1. SFK Havířov FBK Škorpioni Ostrava FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A305 31 18.1.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A306 31 18.1.20 FBC Ossiko Třinec FBK Škorpioni Ostrava FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A307 31 18.1.20 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A308 31 18.1.20 FBK Škorpioni Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A309 31 18.1.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec
7MZ1-A310 31 18.1.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. SFK Havířov FBC Ossiko Třinec
turnaj 32
7MZ1-A311 32 18.1.20 1. FBC Karviná FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A312 32 18.1.20 Toro Salibandy Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A313 32 18.1.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1. FBC Karviná FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A314 32 18.1.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Toro Salibandy Ostrava FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A315 32 18.1.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A316 32 18.1.20 1. FBC Karviná Toro Salibandy Ostrava FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A317 32 18.1.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A318 32 18.1.20 Toro Salibandy Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A319 32 18.1.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBC Karviná FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MZ1-A320 32 18.1.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
turnaj 33
7MZ1-A321 33 19.1.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A322 33 19.1.20 FBC Vikings Kopřivnice FBC BARTOSINI Český Těšín Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A323 33 19.1.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A324 33 19.1.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A325 33 19.1.20 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A326 33 19.1.20 Z.F.K. AQM Petrovice FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A327 33 19.1.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC BARTOSINI Český Těšín Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A328 33 19.1.20 FBC Vikings Kopřivnice FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A329 33 19.1.20 FBC BARTOSINI Český Těšín Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
7MZ1-A330 33 19.1.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Z.F.K. AQM Petrovice
turnaj 34
7MZ1-A331 34 19.1.20 PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A332 34 19.1.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1.FK Ostrava JIH FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A333 34 19.1.20 FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A334 34 19.1.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A335 34 19.1.20 1.FK Ostrava JIH FBC ORCA KRNOV FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A336 34 19.1.20 PASKOV SAURIANS FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A337 34 19.1.20 FbC Coyotes Jablunkov 1.FK Ostrava JIH FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A338 34 19.1.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC ORCA KRNOV FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A339 34 19.1.20 1.FK Ostrava JIH PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov
7MZ1-A340 34 19.1.20 FBC ORCA KRNOV FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
turnaj 35
7MZ1-A341 35 18.1.20 1.MVIL Ostrava TJ Slovan Havířov 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A342 35 18.1.20 FBC Letka 1. SC Bohumín´ 98 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A343 35 18.1.20 FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A344 35 18.1.20 TJ Slovan Havířov FBC Letka 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A345 35 18.1.20 1. SC Bohumín´ 98 FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A346 35 18.1.20 1.MVIL Ostrava FBC Letka 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A347 35 18.1.20 TJ Slovan Havířov 1. SC Bohumín´ 98 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A348 35 18.1.20 FBC Letka FbK Horní Suchá 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A349 35 18.1.20 1. SC Bohumín´ 98 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
7MZ1-A350 35 18.1.20 FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov 1.MVIL Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
turnaj 36 volno má 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ pořadatel
7MZ1-A351 36 1.2.20 1.FK Ostrava JIH Toro Salibandy Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A352 36 1.2.20 FBK Škorpioni Ostrava FBC ORCA KRNOV 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A353 36 1.2.20 FBC BARTOSINI Český Těšín 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A354 36 1.2.20 Toro Salibandy Ostrava FBK Škorpioni Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A355 36 1.2.20 FBC ORCA KRNOV FBC BARTOSINI Český Těšín 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A356 36 1.2.20 1.FK Ostrava JIH FBK Škorpioni Ostrava 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A357 36 1.2.20 Toro Salibandy Ostrava FBC ORCA KRNOV 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A358 36 1.2.20 FBK Škorpioni Ostrava FBC BARTOSINI Český Těšín 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A359 36 1.2.20 FBC ORCA KRNOV 1.FK Ostrava JIH 1.FK Ostrava JIH
7MZ1-A360 36 1.2.20 FBC BARTOSINI Český Těšín Toro Salibandy Ostrava 1.FK Ostrava JIH
turnaj 37
7MZ1-A361 37 2.2.20 1. FBC Karviná Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBC Karviná
7MZ1-A362 37 2.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná
7MZ1-A363 37 2.2.20 FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MZ1-A364 37 2.2.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná
7MZ1-A365 37 2.2.20 1. FBK Rožnov p/R FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná
7MZ1-A366 37 2.2.20 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná
7MZ1-A367 37 2.2.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná
7MZ1-A368 37 2.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná
7MZ1-A369 37 2.2.20 1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MZ1-A370 37 2.2.20 FbK Horní Suchá Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBC Karviná
turnaj 38
7MZ1-A371 38 1.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A372 38 1.2.20 1. SC Bohumín´ 98 PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A373 38 1.2.20 FBC Ossiko Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A374 38 1.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1. SC Bohumín´ 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A375 38 1.2.20 PASKOV SAURIANS FBC Ossiko Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A376 38 1.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. SC Bohumín´ 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A377 38 1.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A378 38 1.2.20 1. SC Bohumín´ 98 FBC Ossiko Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A379 38 1.2.20 PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
7MZ1-A380 38 1.2.20 FBC Ossiko Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
turnaj 39
7MZ1-A381 39 2.2.20 FBC Letka Florbal Exelsior Havířov FBC Letka
7MZ1-A382 39 2.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek TJ Slovan Havířov FBC Letka
7MZ1-A383 39 2.2.20 FBC Vikings Kopřivnice FBC Letka FBC Letka
7MZ1-A384 39 2.2.20 Florbal Exelsior Havířov FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka
7MZ1-A385 39 2.2.20 TJ Slovan Havířov FBC Vikings Kopřivnice FBC Letka
7MZ1-A386 39 2.2.20 FBC Letka FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Letka
7MZ1-A387 39 2.2.20 Florbal Exelsior Havířov TJ Slovan Havířov FBC Letka
7MZ1-A388 39 2.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Vikings Kopřivnice FBC Letka
7MZ1-A389 39 2.2.20 TJ Slovan Havířov FBC Letka FBC Letka
7MZ1-A390 39 2.2.20 FBC Vikings Kopřivnice Florbal Exelsior Havířov FBC Letka
turnaj 40
7MZ1-A391 40 2.2.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A392 40 2.2.20 1.MVIL Ostrava FbC Coyotes Jablunkov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A393 40 2.2.20 FBC Spartak Bílovec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A394 40 2.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A395 40 2.2.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC Spartak Bílovec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A396 40 2.2.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.MVIL Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A397 40 2.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FbC Coyotes Jablunkov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A398 40 2.2.20 1.MVIL Ostrava FBC Spartak Bílovec 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A399 40 2.2.20 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
7MZ1-A400 40 2.2.20 FBC Spartak Bílovec 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FbK Horní Suchá 1. SC Bohumín´ 98
turnaj 41 volno má Toro Salibandy Ostrava PASKOV SAURIANS pořadatel
7MZ1-A401 41 23.2.20 1. FBK Rožnov p/R 1.MVIL Ostrava 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A402 41 23.2.20 FBC Letka FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A403 41 23.2.20 FBC Ossiko Třinec 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A404 41 23.2.20 1.MVIL Ostrava FBC Letka 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A405 41 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC Ossiko Třinec 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A406 41 23.2.20 1. FBK Rožnov p/R FBC Letka 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A407 41 23.2.20 1.MVIL Ostrava FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A408 41 23.2.20 FBC Letka FBC Ossiko Třinec 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A409 41 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
7MZ1-A410 41 23.2.20 FBC Ossiko Třinec 1.MVIL Ostrava 1. FBK Rožnov p/R
turnaj 42
7MZ1-A411 42 22.2.20 TJ Slovan Havířov Florbal Exelsior Havířov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A412 42 22.2.20 1.FK Ostrava JIH S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ TJ Slovan Havířov
7MZ1-A413 42 22.2.20 FBC BARTOSINI Český Těšín TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A414 42 22.2.20 Florbal Exelsior Havířov 1.FK Ostrava JIH TJ Slovan Havířov
7MZ1-A415 42 22.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC BARTOSINI Český Těšín TJ Slovan Havířov
7MZ1-A416 42 22.2.20 TJ Slovan Havířov 1.FK Ostrava JIH TJ Slovan Havířov
7MZ1-A417 42 22.2.20 Florbal Exelsior Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ TJ Slovan Havířov
7MZ1-A418 42 22.2.20 1.FK Ostrava JIH FBC BARTOSINI Český Těšín TJ Slovan Havířov
7MZ1-A419 42 22.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
7MZ1-A420 42 22.2.20 FBC BARTOSINI Český Těšín Florbal Exelsior Havířov TJ Slovan Havířov
turnaj 43
7MZ1-A421 43 23.2.20 FBK Škorpioni Ostrava FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A422 43 23.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A423 43 23.2.20 FBC Vikings Kopřivnice FBK Škorpioni Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A424 43 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A425 43 23.2.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBC Vikings Kopřivnice FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A426 43 23.2.20 FBK Škorpioni Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A427 43 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A428 43 23.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC Vikings Kopřivnice FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A429 43 23.2.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FBK Škorpioni Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
7MZ1-A430 43 23.2.20 FBC Vikings Kopřivnice FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBK Škorpioni Ostrava
turnaj 44
7MZ1-A431 44 23.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A432 44 23.2.20 1. SFK Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A433 44 23.2.20 FBC Spartak Bílovec 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A434 44 23.2.20 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A435 44 23.2.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Spartak Bílovec FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A436 44 23.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A437 44 23.2.20 FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A438 44 23.2.20 1. SFK Havířov FBC Spartak Bílovec FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A439 44 23.2.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV
7MZ1-A440 44 23.2.20 FBC Spartak Bílovec FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
turnaj 45
7MZ1-A441 45 22.2.20 FbC Coyotes Jablunkov FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A442 45 22.2.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A443 45 22.2.20 1. FBC Karviná FbC Coyotes Jablunkov FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A444 45 22.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A445 45 22.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A446 45 22.2.20 FbC Coyotes Jablunkov Z.F.K. AQM Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A447 45 22.2.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A448 45 22.2.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBC Karviná FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A449 45 22.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC Coyotes Jablunkov FbC KOVO KM Frýdek-Místek
7MZ1-A450 45 22.2.20 1. FBC Karviná FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Florbal Exelsior Havířov FBC ORCA KRNOV
turnaj 46 volno má FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBC Karviná pořadatel
7MZ1-A451 46 21.3.20 FBC Letka PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MZ1-A452 46 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ PASKOV SAURIANS
7MZ1-A453 46 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Letka PASKOV SAURIANS
7MZ1-A454 46 21.3.20 PASKOV SAURIANS 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo PASKOV SAURIANS
7MZ1-A455 46 21.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán PASKOV SAURIANS
7MZ1-A456 46 21.3.20 FBC Letka 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo PASKOV SAURIANS
7MZ1-A457 46 21.3.20 PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ PASKOV SAURIANS
7MZ1-A458 46 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán PASKOV SAURIANS
7MZ1-A459 46 21.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ FBC Letka PASKOV SAURIANS
7MZ1-A460 46 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
turnaj 47
7MZ1-A461 47 21.3.20 FbK Horní Suchá FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FbK Horní Suchá
7MZ1-A462 47 21.3.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBK Škorpioni Ostrava FbK Horní Suchá
7MZ1-A463 47 21.3.20 Toro Salibandy Ostrava FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MZ1-A464 47 21.3.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FbK Horní Suchá
7MZ1-A465 47 21.3.20 FBK Škorpioni Ostrava Toro Salibandy Ostrava FbK Horní Suchá
7MZ1-A466 47 21.3.20 FbK Horní Suchá FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FbK Horní Suchá
7MZ1-A467 47 21.3.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBK Škorpioni Ostrava FbK Horní Suchá
7MZ1-A468 47 21.3.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ Toro Salibandy Ostrava FbK Horní Suchá
7MZ1-A469 47 21.3.20 FBK Škorpioni Ostrava FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MZ1-A470 47 21.3.20 Toro Salibandy Ostrava FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FbK Horní Suchá
turnaj 48
7MZ1-A471 48 22.3.20 1. SC Bohumín´ 98 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A472 48 22.3.20 1.FK Ostrava JIH 1. SFK Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A473 48 22.3.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A474 48 22.3.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1.FK Ostrava JIH 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A475 48 22.3.20 1. SFK Havířov Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A476 48 22.3.20 1. SC Bohumín´ 98 1.FK Ostrava JIH 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A477 48 22.3.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SFK Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A478 48 22.3.20 1.FK Ostrava JIH Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A479 48 22.3.20 1. SFK Havířov 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MZ1-A480 48 22.3.20 Z.F.K. AQM Petrovice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC Bohumín´ 98
turnaj 49
7MZ1-A481 49 22.3.20 FBC Spartak Bílovec FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A482 49 22.3.20 FBC Ossiko Třinec 1.MVIL Ostrava FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A483 49 22.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Spartak Bílovec FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A484 49 22.3.20 FBC Vikings Kopřivnice FBC Ossiko Třinec FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A485 49 22.3.20 1.MVIL Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A486 49 22.3.20 FBC Spartak Bílovec FBC Ossiko Třinec FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A487 49 22.3.20 FBC Vikings Kopřivnice 1.MVIL Ostrava FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A488 49 22.3.20 FBC Ossiko Třinec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A489 49 22.3.20 1.MVIL Ostrava FBC Spartak Bílovec FBC Vikings Kopřivnice
7MZ1-A490 49 22.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
turnaj 50
7MZ1-A491 50 22.3.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC BARTOSINI Český Těšín FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A492 50 22.3.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBK Rožnov p/R FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A493 50 22.3.20 TJ Slovan Havířov FbC Coyotes Jablunkov FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A494 50 22.3.20 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A495 50 22.3.20 1. FBK Rožnov p/R TJ Slovan Havířov FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A496 50 22.3.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A497 50 22.3.20 FBC BARTOSINI Český Těšín 1. FBK Rožnov p/R FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A498 50 22.3.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA TJ Slovan Havířov FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A499 50 22.3.20 1. FBK Rožnov p/R FbC Coyotes Jablunkov FBC BARTOSINI Český Těšín
7MZ1-A500 50 22.3.20 TJ Slovan Havířov FBC BARTOSINI Český Těšín FBC BARTOSINI Český Těšín
FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
turnaj 51 volno má 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Vikings Kopřivnice pořadatel
7MZ1-A501 51 25.4.20 1. SFK Havířov FBC BARTOSINI Český Těšín 1. SFK Havířov
7MZ1-A502 51 25.4.20 FBC Letka FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov
7MZ1-A503 51 25.4.20 1.MVIL Ostrava 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MZ1-A504 51 25.4.20 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC Letka 1. SFK Havířov
7MZ1-A505 51 25.4.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1.MVIL Ostrava 1. SFK Havířov
7MZ1-A506 51 25.4.20 1. SFK Havířov FBC Letka 1. SFK Havířov
7MZ1-A507 51 25.4.20 FBC BARTOSINI Český Těšín FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov
7MZ1-A508 51 25.4.20 FBC Letka 1.MVIL Ostrava 1. SFK Havířov
7MZ1-A509 51 25.4.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MZ1-A510 51 25.4.20 1.MVIL Ostrava FBC BARTOSINI Český Těšín 1. SFK Havířov
turnaj 52
7MZ1-A511 52 25.4.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. FBC Karviná FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A512 52 25.4.20 1. SC Bohumín´ 98 FBC Spartak Bílovec FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A513 52 25.4.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A514 52 25.4.20 1. FBC Karviná 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A515 52 25.4.20 FBC Spartak Bílovec FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A516 52 25.4.20 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A517 52 25.4.20 1. FBC Karviná FBC Spartak Bílovec FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A518 52 25.4.20 1. SC Bohumín´ 98 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A519 52 25.4.20 FBC Spartak Bílovec FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
7MZ1-A520 52 25.4.20 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBC Karviná FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
turnaj 53
7MZ1-A521 53 25.4.20 Toro Salibandy Ostrava FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A522 53 25.4.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ FBC ORCA KRNOV Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A523 53 25.4.20 Z.F.K. AQM Petrovice Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A524 53 25.4.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A525 53 25.4.20 FBC ORCA KRNOV Z.F.K. AQM Petrovice Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A526 53 25.4.20 Toro Salibandy Ostrava S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A527 53 25.4.20 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ FBC ORCA KRNOV Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A528 53 25.4.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ Z.F.K. AQM Petrovice Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A529 53 25.4.20 FBC ORCA KRNOV Toro Salibandy Ostrava Toro Salibandy Ostrava
7MZ1-A530 53 25.4.20 Z.F.K. AQM Petrovice FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ Toro Salibandy Ostrava
turnaj 54
7MZ1-A531 54 26.4.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo TJ Slovan Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A532 54 26.4.20 PASKOV SAURIANS FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A533 54 26.4.20 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A534 54 26.4.20 TJ Slovan Havířov PASKOV SAURIANS 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A535 54 26.4.20 FBC Ossiko Třinec 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A536 54 26.4.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo PASKOV SAURIANS 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A537 54 26.4.20 TJ Slovan Havířov FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A538 54 26.4.20 PASKOV SAURIANS 1.FK Ostrava JIH 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A539 54 26.4.20 FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
7MZ1-A540 54 26.4.20 1.FK Ostrava JIH TJ Slovan Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
turnaj 55
7MZ1-A541 55 25.4.20 Florbal Exelsior Havířov 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A542 55 25.4.20 1. FBK Rožnov p/R FbC KOVO KM Frýdek-Místek Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A543 55 25.4.20 FBK Škorpioni Ostrava Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A544 55 25.4.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A545 55 25.4.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBK Škorpioni Ostrava Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A546 55 25.4.20 Florbal Exelsior Havířov 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A547 55 25.4.20 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop FbC KOVO KM Frýdek-Místek Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A548 55 25.4.20 1. FBK Rožnov p/R FBK Škorpioni Ostrava Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A549 55 25.4.20 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MZ1-A550 55 25.4.20 FBK Škorpioni Ostrava 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop Florbal Exelsior Havířov