Informace o turnajích – Muži.

1. a 2. kolo pořadatel
7MM9-A001 1 29.9.19 Fencers Havířov TJ Slovan Havířov C TJ Slovan Havířov C
7MM9-A002 1 29.9.19 Sokol Šenov TJ Sokol Dolní Životice TJ Slovan Havířov C
7MM9-A003 1 29.9.19 FbC Coyotes Jablunkov B Fencers Havířov TJ Slovan Havířov C
7MM9-A004 1 29.9.19 FBC Hlučín B Sokol Šenov TJ Slovan Havířov C
7MM9-A005 1 29.9.19 TJ Slovan Havířov C FbC Coyotes Jablunkov B TJ Slovan Havířov C
7MM9-A006 1 29.9.19 TJ Sokol Dolní Životice FBC Hlučín B TJ Slovan Havířov C
7MM9-A007 2 29.9.19 Ossiko Třinec B FBC Letka C Ossiko Třinec B
7MM9-A008 2 29.9.19 TJ Slovan Havířov D Flashing Stars Havířov B Ossiko Třinec B
7MM9-A009 2 29.9.19 FBC Letka C SK ANAKONDA Ossiko Třinec B
7MM9-A010 2 29.9.19 Flashing Stars Havířov B FBC TIGERS PORUBA Ossiko Třinec B
7MM9-A011 2 29.9.19 SK ANAKONDA Ossiko Třinec B Ossiko Třinec B
7MM9-A012 2 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov D Ossiko Třinec B
3. a 4. kolo
7MM9-A013 3 19.10.19 TJ Slovan Havířov C TJ Sokol Dolní Životice TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A014 3 19.10.19 Sokol Šenov FbC Coyotes Jablunkov B TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A015 3 19.10.19 FBC Hlučín B TJ Slovan Havířov C TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A016 3 19.10.19 Fencers Havířov Sokol Šenov TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A017 3 19.10.19 FbC Coyotes Jablunkov B FBC Hlučín B TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A018 3 19.10.19 TJ Sokol Dolní Životice Fencers Havířov TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A019 4 20.10.19 Ossiko Třinec B TJ Slovan Havířov D TJ Slovan Havířov D
7MM9-A020 4 20.10.19 FBC TIGERS PORUBA FBC Letka C TJ Slovan Havířov D
7MM9-A021 4 20.10.19 Flashing Stars Havířov B Ossiko Třinec B TJ Slovan Havířov D
7MM9-A022 4 20.10.19 SK ANAKONDA FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov D
7MM9-A023 4 20.10.19 FBC Letka C Flashing Stars Havířov B TJ Slovan Havířov D
7MM9-A024 4 20.10.19 TJ Slovan Havířov D SK ANAKONDA TJ Slovan Havířov D
5. a 6. kolo
7MM9-A025 5 2.11.19 Fencers Havířov TJ Slovan Havířov D Fencers Havířov
7MM9-A026 5 2.11.19 FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov C Fencers Havířov
7MM9-A027 5 2.11.19 TJ Slovan Havířov D FbC Coyotes Jablunkov B Fencers Havířov
7MM9-A028 5 2.11.19 TJ Slovan Havířov C Flashing Stars Havířov B Fencers Havířov
7MM9-A029 5 2.11.19 FbC Coyotes Jablunkov B FBC TIGERS PORUBA Fencers Havířov
7MM9-A030 5 2.11.19 Flashing Stars Havířov B Fencers Havířov Fencers Havířov
7MM9-A031 6 3.11.19 FBC Hlučín B SK ANAKONDA SK ANAKONDA
7MM9-A032 6 3.11.19 FBC Letka C Sokol Šenov SK ANAKONDA
7MM9-A033 6 3.11.19 Ossiko Třinec B FBC Hlučín B SK ANAKONDA
7MM9-A034 6 3.11.19 TJ Sokol Dolní Životice FBC Letka C SK ANAKONDA
7MM9-A035 6 3.11.19 Sokol Šenov Ossiko Třinec B SK ANAKONDA
7MM9-A036 6 3.11.19 SK ANAKONDA TJ Sokol Dolní Životice SK ANAKONDA
7. a 8. kolo
7MM9-A037 7 23.11.19 FbC Coyotes Jablunkov B SK ANAKONDA FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A038 7 23.11.19 FBC Letka C Fencers Havířov FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A039 7 23.11.19 SK ANAKONDA TJ Slovan Havířov C FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A040 7 23.11.19 Fencers Havířov Ossiko Třinec B FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A041 7 23.11.19 TJ Slovan Havířov C FBC Letka C FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A042 7 23.11.19 Ossiko Třinec B FbC Coyotes Jablunkov B FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A043 8 23.11.19 Sokol Šenov TJ Slovan Havířov D Sokol Šenov
7MM9-A044 8 23.11.19 FBC TIGERS PORUBA TJ Sokol Dolní Životice Sokol Šenov
7MM9-A045 8 23.11.19 TJ Slovan Havířov D FBC Hlučín B Sokol Šenov
7MM9-A046 8 23.11.19 TJ Sokol Dolní Životice Flashing Stars Havířov B Sokol Šenov
7MM9-A047 8 23.11.19 FBC Hlučín B FBC TIGERS PORUBA Sokol Šenov
7MM9-A048 8 23.11.19 Flashing Stars Havířov B Sokol Šenov Sokol Šenov
9. a 10. kolo
7MM9-A049 9 14.12.19 Fencers Havířov FBC Hlučín B FBC Hlučín B
7MM9-A050 9 14.12.19 TJ Sokol Dolní Životice TJ Slovan Havířov C FBC Hlučín B
7MM9-A051 9 14.12.19 Sokol Šenov Fencers Havířov FBC Hlučín B
7MM9-A052 9 14.12.19 FbC Coyotes Jablunkov B TJ Sokol Dolní Životice FBC Hlučín B
7MM9-A053 9 14.12.19 TJ Slovan Havířov C Sokol Šenov FBC Hlučín B
7MM9-A054 9 14.12.19 FBC Hlučín B FbC Coyotes Jablunkov B FBC Hlučín B
7MM9-A055 10 15.12.19 SK ANAKONDA Flashing Stars Havířov B Flashing Stars Havířov B
7MM9-A056 10 15.12.19 TJ Slovan Havířov D Ossiko Třinec B Flashing Stars Havířov B
7MM9-A057 10 15.12.19 FBC TIGERS PORUBA SK ANAKONDA Flashing Stars Havířov B
7MM9-A058 10 15.12.19 FBC Letka C TJ Slovan Havířov D Flashing Stars Havířov B
7MM9-A059 10 15.12.19 Ossiko Třinec B FBC TIGERS PORUBA Flashing Stars Havířov B
7MM9-A060 10 15.12.19 Flashing Stars Havířov B FBC Letka C Flashing Stars Havířov B
11. kolo
7MM9-A061 11 18.1.20 TJ Slovan Havířov C Ossiko Třinec B TJ Slovan Havířov C
7MM9-A062 11 18.1.20 FbC Coyotes Jablunkov B Flashing Stars Havířov B TJ Slovan Havířov C
7MM9-A063 11 18.1.20 Ossiko Třinec B Fencers Havířov TJ Slovan Havířov C
7MM9-A064 11 18.1.20 FBC TIGERS PORUBA FbC Coyotes Jablunkov B TJ Slovan Havířov C
7MM9-A065 11 18.1.20 Flashing Stars Havířov B TJ Slovan Havířov C TJ Slovan Havířov C
7MM9-A066 11 18.1.20 Fencers Havířov FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov C
12. kolo pořadatel
7MM9-A067 12 19.1.20 TJ Sokol Dolní Životice TJ Slovan Havířov D TJ Slovan Havířov D
7MM9-A068 12 19.1.20 SK ANAKONDA FBC Hlučín B TJ Slovan Havířov D
7MM9-A069 12 19.1.20 FBC Letka C TJ Sokol Dolní Životice TJ Slovan Havířov D
7MM9-A070 12 19.1.20 Sokol Šenov SK ANAKONDA TJ Slovan Havířov D
7MM9-A071 12 19.1.20 FBC Hlučín B FBC Letka C TJ Slovan Havířov D
7MM9-A072 12 19.1.20 TJ Slovan Havířov D Sokol Šenov TJ Slovan Havířov D
13. a 14. kolo
7MM9-A073 13 2.2.20 FbC Coyotes Jablunkov B FBC Letka C FBC Letka C
7MM9-A074 13 2.2.20 TJ Slovan Havířov D Fencers Havířov FBC Letka C
7MM9-A075 13 2.2.20 SK ANAKONDA FbC Coyotes Jablunkov B FBC Letka C
7MM9-A076 13 2.2.20 TJ Slovan Havířov C TJ Slovan Havířov D FBC Letka C
7MM9-A077 13 2.2.20 Fencers Havířov SK ANAKONDA FBC Letka C
7MM9-A078 13 2.2.20 FBC Letka C TJ Slovan Havířov C FBC Letka C
7MM9-A079 14 2.2.20 TJ Sokol Dolní Životice Ossiko Třinec B TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A080 14 2.2.20 FBC TIGERS PORUBA FBC Hlučín B TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A081 14 2.2.20 Ossiko Třinec B Sokol Šenov TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A082 14 2.2.20 FBC Hlučín B Flashing Stars Havířov B TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A083 14 2.2.20 Sokol Šenov FBC TIGERS PORUBA TJ Sokol Dolní Životice
7MM9-A084 14 2.2.20 Flashing Stars Havířov B TJ Sokol Dolní Životice TJ Sokol Dolní Životice
15. a 16. kolo
7MM9-A085 15 22.2.20 Sokol Šenov FBC Hlučín B Sokol Šenov
7MM9-A086 15 22.2.20 TJ Slovan Havířov C Fencers Havířov Sokol Šenov
7MM9-A087 15 22.2.20 FBC Hlučín B TJ Sokol Dolní Životice Sokol Šenov
7MM9-A088 15 22.2.20 Fencers Havířov FbC Coyotes Jablunkov B Sokol Šenov
7MM9-A089 15 22.2.20 TJ Sokol Dolní Životice Sokol Šenov Sokol Šenov
7MM9-A090 15 22.2.20 FbC Coyotes Jablunkov B TJ Slovan Havířov C Sokol Šenov
7MM9-A091 16 23.2.20 Ossiko Třinec B SK ANAKONDA SK ANAKONDA
7MM9-A092 16 23.2.20 Flashing Stars Havířov B TJ Slovan Havířov D SK ANAKONDA
7MM9-A093 16 23.2.20 FBC Letka C Ossiko Třinec B SK ANAKONDA
7MM9-A094 16 23.2.20 TJ Slovan Havířov D FBC TIGERS PORUBA SK ANAKONDA
7MM9-A095 16 23.2.20 SK ANAKONDA FBC Letka C SK ANAKONDA
7MM9-A096 16 23.2.20 FBC TIGERS PORUBA Flashing Stars Havířov B SK ANAKONDA
17. a 18. kolo
7MM9-A097 17 7.3.20 FbC Coyotes Jablunkov B TJ Slovan Havířov D FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A098 17 7.3.20 FBC TIGERS PORUBA Fencers Havířov FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A099 17 7.3.20 TJ Slovan Havířov D TJ Slovan Havířov C FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A100 17 7.3.20 Fencers Havířov FBC Letka C FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A101 17 7.3.20 TJ Slovan Havířov C FBC TIGERS PORUBA FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A102 17 7.3.20 FBC Letka C FbC Coyotes Jablunkov B FbC Coyotes Jablunkov B
7MM9-A103 18 7.3.20 Sokol Šenov Flashing Stars Havířov B Flashing Stars Havířov B
7MM9-A104 18 7.3.20 Ossiko Třinec B TJ Sokol Dolní Životice Flashing Stars Havířov B
7MM9-A105 18 7.3.20 SK ANAKONDA Sokol Šenov Flashing Stars Havířov B
7MM9-A106 18 7.3.20 FBC Hlučín B Ossiko Třinec B Flashing Stars Havířov B
7MM9-A107 18 7.3.20 TJ Sokol Dolní Životice SK ANAKONDA Flashing Stars Havířov B
7MM9-A108 18 7.3.20 Flashing Stars Havířov B FBC Hlučín B Flashing Stars Havířov B
19. a 20. kolo
7MM9-A109 19 21.3.20 Ossiko Třinec B TJ Slovan Havířov C Ossiko Třinec B
7MM9-A110 19 21.3.20 Fencers Havířov Flashing Stars Havířov B Ossiko Třinec B
7MM9-A111 19 21.3.20 TJ Slovan Havířov C SK ANAKONDA Ossiko Třinec B
7MM9-A112 19 21.3.20 Flashing Stars Havířov B FbC Coyotes Jablunkov B Ossiko Třinec B
7MM9-A113 19 21.3.20 SK ANAKONDA Fencers Havířov Ossiko Třinec B
7MM9-A114 19 21.3.20 FbC Coyotes Jablunkov B Ossiko Třinec B Ossiko Třinec B
7MM9-A115 20 22.3.20 FBC Hlučín B TJ Slovan Havířov D FBC Hlučín B
7MM9-A116 20 22.3.20 FBC TIGERS PORUBA Sokol Šenov FBC Hlučín B
7MM9-A117 20 22.3.20 TJ Slovan Havířov D TJ Sokol Dolní Životice FBC Hlučín B
7MM9-A118 20 22.3.20 Sokol Šenov FBC Letka C FBC Hlučín B
7MM9-A119 20 22.3.20 TJ Sokol Dolní Životice FBC TIGERS PORUBA FBC Hlučín B
7MM9-A120 20 22.3.20 FBC Letka C FBC Hlučín B FBC Hlučín B
21. a 22. kolo
7MM9-A121 21 25.4.20 Fencers Havířov TJ Sokol Dolní Životice Fencers Havířov
7MM9-A122 21 25.4.20 Sokol Šenov TJ Slovan Havířov C Fencers Havířov
7MM9-A123 21 25.4.20 TJ Sokol Dolní Životice FbC Coyotes Jablunkov B Fencers Havířov
7MM9-A124 21 25.4.20 TJ Slovan Havířov C FBC Hlučín B Fencers Havířov
7MM9-A125 21 25.4.20 FbC Coyotes Jablunkov B Sokol Šenov Fencers Havířov
7MM9-A126 21 25.4.20 FBC Hlučín B Fencers Havířov Fencers Havířov
7MM9-A127 22 26.4.20 FBC Letka C FBC TIGERS PORUBA FBC Letka C
7MM9-A128 22 26.4.20 Flashing Stars Havířov B SK ANAKONDA FBC Letka C
7MM9-A129 22 26.4.20 FBC TIGERS PORUBA Ossiko Třinec B FBC Letka C
7MM9-A130 22 26.4.20 SK ANAKONDA TJ Slovan Havířov D FBC Letka C
7MM9-A131 22 26.4.20 Ossiko Třinec B Flashing Stars Havířov B FBC Letka C
7MM9-A132 22 26.4.20 TJ Slovan Havířov D FBC Letka C FBC Letka C