Informace o turnajích – Přípravka

pořadatel
turnaj 1
7MP1-A001 1 28.9.19 FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A002 1 28.9.19 PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A003 1 28.9.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata S.K. P.E.M.A. OPAVA FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A004 1 28.9.19 PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A005 1 28.9.19 FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A006 1 28.9.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A007 1 28.9.19 FbC Coyotes Jablunkov FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A008 1 28.9.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A009 1 28.9.19 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A010 1 28.9.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
turnaj 2 Volno má družstvo 1. SC Bohumín´ 98 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A011 2 29.9.19 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov 1. FBC Karviná
7MP1-A012 2 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná
7MP1-A013 2 29.9.19 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBC Karviná
7MP1-A014 2 29.9.19 FBC TIGERS PORUBA 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MP1-A015 2 29.9.19 FBC SMOLO Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBC Karviná
7MP1-A016 2 29.9.19 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA 1. FBC Karviná
7MP1-A017 2 29.9.19 1. FBC Karviná FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná
7MP1-A018 2 29.9.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC TIGERS PORUBA 1. FBC Karviná
7MP1-A019 2 29.9.19 FBC SMOLO Český Těšín 1. SFK Havířov 1. FBC Karviná
7MP1-A020 2 29.9.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
turnaj 3 Volno má družstvo FBC Letka FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A021 3 29.9.19 TJ Slovan Havířov Florbal Exelsior Havířov TJ Slovan Havířov
7MP1-A022 3 29.9.19 FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. Petrovice TJ Slovan Havířov
7MP1-A023 3 29.9.19 Florbal Exelsior Havířov FBC ORCA KRNOV TJ Slovan Havířov
7MP1-A024 3 29.9.19 FBC Vikings Kopřivnice TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
7MP1-A025 3 29.9.19 Z.F.K. Petrovice FBC ORCA KRNOV TJ Slovan Havířov
7MP1-A026 3 29.9.19 Florbal Exelsior Havířov FBC Vikings Kopřivnice TJ Slovan Havířov
7MP1-A027 3 29.9.19 TJ Slovan Havířov Z.F.K. Petrovice TJ Slovan Havířov
7MP1-A028 3 29.9.19 FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice TJ Slovan Havířov
7MP1-A029 3 29.9.19 Z.F.K. Petrovice Florbal Exelsior Havířov TJ Slovan Havířov
7MP1-A030 3 29.9.19 FBC ORCA KRNOV TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
turnaj 4
7MP1-A031 4 12.10.19 FBC SMOLO Český Těšín 1. SC Bohumín´ 98 FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A032 4 12.10.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A033 4 12.10.19 1. SC Bohumín´ 98 TJ Slovan Havířov FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A034 4 12.10.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC SMOLO Český Těšín FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A035 4 12.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci TJ Slovan Havířov FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A036 4 12.10.19 1. SC Bohumín´ 98 FbC Coyotes Jablunkov FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A037 4 12.10.19 FBC SMOLO Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A038 4 12.10.19 TJ Slovan Havířov FbC Coyotes Jablunkov FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A039 4 12.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC Bohumín´ 98 FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A040 4 12.10.19 TJ Slovan Havířov FBC SMOLO Český Těšín FBC SMOLO Český Těšín
turnaj 5 Volno má družstvo 1. SFK Havířov FbK Horní Suchá
7MP1-A041 5 13.10.19 1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A042 5 13.10.19 1. FBC Karviná FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A043 5 13.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata Z.F.K. Petrovice 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A044 5 13.10.19 1. FBC Karviná 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A045 5 13.10.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Z.F.K. Petrovice 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A046 5 13.10.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBC Karviná 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A047 5 13.10.19 1. FBK Rožnov p/R FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A048 5 13.10.19 Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A049 5 13.10.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A050 5 13.10.19 Z.F.K. Petrovice 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
turnaj 6 Volno má družstvo FBC ORCA KRNOV Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A051 6 13.10.19 FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A052 6 13.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC TIGERS PORUBA FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A053 6 13.10.19 FBC Vikings Kopřivnice PASKOV SAURIANS FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A054 6 13.10.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A055 6 13.10.19 FBC TIGERS PORUBA PASKOV SAURIANS FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A056 6 13.10.19 FBC Vikings Kopřivnice S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A057 6 13.10.19 FBC Letka FBC TIGERS PORUBA FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A058 6 13.10.19 PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A059 6 13.10.19 FBC TIGERS PORUBA FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A060 6 13.10.19 PASKOV SAURIANS FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice
pořadatel
turnaj 7
7MP1-A061 7 3.11.19 FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A062 7 3.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A063 7 3.11.19 FBC Vikings Kopřivnice FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A064 7 3.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A065 7 3.11.19 1. FBK Rožnov p/R FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A066 7 3.11.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A067 7 3.11.19 FBC ORCA KRNOV 1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A068 7 3.11.19 FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A069 7 3.11.19 1. FBK Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A070 7 3.11.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
turnaj 8 Volno má družstvo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci TJ Slovan Havířov
7MP1-A071 8 3.11.19 FBC Letka 1. FBC Karviná FBC Letka
7MP1-A072 8 3.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbK Horní Suchá FBC Letka
7MP1-A073 8 3.11.19 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov FBC Letka
7MP1-A074 8 3.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka FBC Letka
7MP1-A075 8 3.11.19 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov FBC Letka
7MP1-A076 8 3.11.19 1. FBC Karviná FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka
7MP1-A077 8 3.11.19 FBC Letka FbK Horní Suchá FBC Letka
7MP1-A078 8 3.11.19 1. SFK Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka
7MP1-A079 8 3.11.19 FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná FBC Letka
7MP1-A080 8 3.11.19 1. SFK Havířov FBC Letka FBC Letka
turnaj 9 Volno má družstvo PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A081 9 2.11.19 FBC TIGERS PORUBA Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A082 9 2.11.19 Z.F.K. Petrovice FBC SMOLO Český Těšín Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A083 9 2.11.19 Florbal Exelsior Havířov 1. SC Bohumín´ 98 Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A084 9 2.11.19 Z.F.K. Petrovice FBC TIGERS PORUBA Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A085 9 2.11.19 FBC SMOLO Český Těšín 1. SC Bohumín´ 98 Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A086 9 2.11.19 Florbal Exelsior Havířov Z.F.K. Petrovice Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A087 9 2.11.19 FBC TIGERS PORUBA FBC SMOLO Český Těšín Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A088 9 2.11.19 1. SC Bohumín´ 98 Z.F.K. Petrovice Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A089 9 2.11.19 FBC SMOLO Český Těšín Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A090 9 2.11.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA Florbal Exelsior Havířov
turnaj 10
7MP1-A091 10 17.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MP1-A092 10 17.11.19 FbK Horní Suchá FBC Vikings Kopřivnice FBC ORCA KRNOV
7MP1-A093 10 17.11.19 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MP1-A094 10 17.11.19 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ORCA KRNOV
7MP1-A095 10 17.11.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MP1-A096 10 17.11.19 FBC ORCA KRNOV FbK Horní Suchá FBC ORCA KRNOV
7MP1-A097 10 17.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC Vikings Kopřivnice FBC ORCA KRNOV
7MP1-A098 10 17.11.19 1. SFK Havířov FbK Horní Suchá FBC ORCA KRNOV
7MP1-A099 10 17.11.19 FBC Vikings Kopřivnice FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MP1-A100 10 17.11.19 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ORCA KRNOV
turnaj 11 Volno má družstvo 1. FBC Karviná FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A101 11 16.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A102 11 16.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A103 11 16.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBK Rožnov p/R FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A104 11 16.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A105 11 16.11.19 TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A106 11 16.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A107 11 16.11.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci TJ Slovan Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A108 11 16.11.19 1. FBK Rožnov p/R S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A109 11 16.11.19 TJ Slovan Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A110 11 16.11.19 1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
turnaj 12 Volno má družstvo FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A111 12 17.11.19 FBC Letka Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7MP1-A112 12 17.11.19 1. SC Bohumín´ 98 Florbal Exelsior Havířov Z.F.K. Petrovice
7MP1-A113 12 17.11.19 Z.F.K. Petrovice PASKOV SAURIANS Z.F.K. Petrovice
7MP1-A114 12 17.11.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC Letka Z.F.K. Petrovice
7MP1-A115 12 17.11.19 Florbal Exelsior Havířov PASKOV SAURIANS Z.F.K. Petrovice
7MP1-A116 12 17.11.19 Z.F.K. Petrovice 1. SC Bohumín´ 98 Z.F.K. Petrovice
7MP1-A117 12 17.11.19 FBC Letka Florbal Exelsior Havířov Z.F.K. Petrovice
7MP1-A118 12 17.11.19 PASKOV SAURIANS 1. SC Bohumín´ 98 Z.F.K. Petrovice
7MP1-A119 12 17.11.19 Florbal Exelsior Havířov Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7MP1-A120 12 17.11.19 PASKOV SAURIANS FBC Letka Z.F.K. Petrovice
pořadatel
turnaj 13
7MP1-A121 13 30.11.19 FBC TIGERS PORUBA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A122 13 30.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBK Rožnov p/R FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A123 13 30.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A124 13 30.11.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A125 13 30.11.19 1. FBK Rožnov p/R FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A126 13 30.11.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A127 13 30.11.19 FBC TIGERS PORUBA 1. FBK Rožnov p/R FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A128 13 30.11.19 FbC Coyotes Jablunkov S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A129 13 30.11.19 1. FBK Rožnov p/R FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A130 13 30.11.19 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
turnaj 14 Volno má družstvo Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A131 14 1.12.19 PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS
7MP1-A132 14 1.12.19 FBC ORCA KRNOV TJ Slovan Havířov PASKOV SAURIANS
7MP1-A133 14 1.12.19 PASKOV SAURIANS FBC SMOLO Český Těšín PASKOV SAURIANS
7MP1-A134 14 1.12.19 FbK Horní Suchá FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS
7MP1-A135 14 1.12.19 TJ Slovan Havířov FBC SMOLO Český Těšín PASKOV SAURIANS
7MP1-A136 14 1.12.19 FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MP1-A137 14 1.12.19 FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS
7MP1-A138 14 1.12.19 TJ Slovan Havířov PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MP1-A139 14 1.12.19 FBC SMOLO Český Těšín FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS
7MP1-A140 14 1.12.19 FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov PASKOV SAURIANS
turnaj 15 Volno má družstvo 1. SFK Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A141 15 1.12.19 1. SC Bohumín´ 98 Florbal Exelsior Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A142 15 1.12.19 1. FBC Karviná FBC Letka 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A143 15 1.12.19 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A144 15 1.12.19 FBC Letka Florbal Exelsior Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A145 15 1.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBC Karviná 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A146 15 1.12.19 FBC Letka 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A147 15 1.12.19 Florbal Exelsior Havířov 1. FBC Karviná 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A148 15 1.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Letka 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A149 15 1.12.19 1. FBC Karviná 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A150 15 1.12.19 Florbal Exelsior Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC Bohumín´ 98
turnaj 16
7MP1-A151 16 21.12.19 Florbal Exelsior Havířov FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MP1-A152 16 21.12.19 1. FBK Rožnov p/R FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá
7MP1-A153 16 21.12.19 FbK Horní Suchá FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbK Horní Suchá
7MP1-A154 16 21.12.19 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov FbK Horní Suchá
7MP1-A155 16 21.12.19 FBC SMOLO Český Těšín FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbK Horní Suchá
7MP1-A156 16 21.12.19 FbK Horní Suchá 1. FBK Rožnov p/R FbK Horní Suchá
7MP1-A157 16 21.12.19 Florbal Exelsior Havířov FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá
7MP1-A158 16 21.12.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBK Rožnov p/R FbK Horní Suchá
7MP1-A159 16 21.12.19 FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MP1-A160 16 21.12.19 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Florbal Exelsior Havířov FbK Horní Suchá
turnaj 17 Volno má družstvo TJ Slovan Havířov PASKOV SAURIANS
7MP1-A161 17 21.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A162 17 21.12.19 FBC ORCA KRNOV 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A163 17 21.12.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A164 17 21.12.19 1. SC Bohumín´ 98 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A165 17 21.12.19 1. FBC Karviná FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A166 17 21.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A167 17 21.12.19 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A168 17 21.12.19 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A169 17 21.12.19 FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A170 17 21.12.19 1. SC Bohumín´ 98 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
turnaj 18 Volno má družstvo FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka
7MP1-A171 18 21.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A172 18 21.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A173 18 21.12.19 FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A174 18 21.12.19 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A175 18 21.12.19 1. SFK Havířov Z.F.K. Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A176 18 21.12.19 FBC TIGERS PORUBA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A177 18 21.12.19 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A178 18 21.12.19 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A179 18 21.12.19 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A180 18 21.12.19 Z.F.K. Petrovice S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
pořadatel
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBK Rožnov p/R
FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC SMOLO Český Těšín 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA
FBC ORCA KRNOV FBC Vikings Kopřivnice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
turnaj 19 Volno má družstvo Florbal Exelsior Havířov Z.F.K. Petrovice
7MP1-A181 19 5.1.20 FBC Letka 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A182 19 5.1.20 PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A183 19 5.1.20 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov
7MP1-A184 19 5.1.20 PASKOV SAURIANS FBC Letka 1. SFK Havířov
7MP1-A185 19 5.1.20 TJ Slovan Havířov FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov
7MP1-A186 19 5.1.20 1. SFK Havířov PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov
7MP1-A187 19 5.1.20 FBC Letka TJ Slovan Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A188 19 5.1.20 FbC Coyotes Jablunkov PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov
7MP1-A189 19 5.1.20 TJ Slovan Havířov 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A190 19 5.1.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka 1. SFK Havířov
pořadatel
turnaj 20
7MP1-A191 20 18.1.20 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ORCA KRNOV
7MP1-A192 20 18.1.20 FBC Letka 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MP1-A193 20 18.1.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV
7MP1-A194 20 18.1.20 FBC Letka FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
7MP1-A195 20 18.1.20 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV
7MP1-A196 20 18.1.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka FBC ORCA KRNOV
7MP1-A197 20 18.1.20 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov FBC ORCA KRNOV
7MP1-A198 20 18.1.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka FBC ORCA KRNOV
7MP1-A199 20 18.1.20 1. SFK Havířov 1. FBC Karviná FBC ORCA KRNOV
7MP1-A200 20 18.1.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
turnaj 21 Volno má družstvo Florbal Exelsior Havířov FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A201 21 18.1.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A202 21 18.1.20 Z.F.K. Petrovice FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A203 21 18.1.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A204 21 18.1.20 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A205 21 18.1.20 FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A206 21 18.1.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A207 21 18.1.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A208 21 18.1.20 FbK Horní Suchá Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A209 21 18.1.20 FBC Vikings Kopřivnice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
7MP1-A210 21 18.1.20 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
turnaj 22 Volno má družstvo 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBC Karviná
7MP1-A211 22 18.1.20 TJ Slovan Havířov 1. SC Bohumín´ 98 TJ Slovan Havířov
7MP1-A212 22 18.1.20 FBC TIGERS PORUBA PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov
7MP1-A213 22 18.1.20 1. FBK Rožnov p/R 1. SC Bohumín´ 98 TJ Slovan Havířov
7MP1-A214 22 18.1.20 FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
7MP1-A215 22 18.1.20 PASKOV SAURIANS 1. FBK Rožnov p/R TJ Slovan Havířov
7MP1-A216 22 18.1.20 1. SC Bohumín´ 98 FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov
7MP1-A217 22 18.1.20 TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R TJ Slovan Havířov
7MP1-A218 22 18.1.20 1. SC Bohumín´ 98 PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov
7MP1-A219 22 18.1.20 1. FBK Rožnov p/R FBC TIGERS PORUBA TJ Slovan Havířov
7MP1-A220 22 18.1.20 PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov
turnaj 23
7MP1-A221 23 1.2.20 FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A222 23 1.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBC Karviná FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A223 23 1.2.20 1. SFK Havířov Z.F.K. Petrovice FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A224 23 1.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A225 23 1.2.20 1. FBC Karviná Z.F.K. Petrovice FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A226 23 1.2.20 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A227 23 1.2.20 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBC Karviná FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A228 23 1.2.20 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A229 23 1.2.20 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A230 23 1.2.20 Z.F.K. Petrovice FbC Coyotes Jablunkov FbC Coyotes Jablunkov
turnaj 24 Volno má družstvo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A231 24 1.2.20 TJ Slovan Havířov FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MP1-A232 24 1.2.20 PASKOV SAURIANS FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá
7MP1-A233 24 1.2.20 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbK Horní Suchá
7MP1-A234 24 1.2.20 PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov FbK Horní Suchá
7MP1-A235 24 1.2.20 FBC SMOLO Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbK Horní Suchá
7MP1-A236 24 1.2.20 FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá
7MP1-A237 24 1.2.20 TJ Slovan Havířov FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá
7MP1-A238 24 1.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá
7MP1-A239 24 1.2.20 FBC SMOLO Český Těšín FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá
7MP1-A240 24 1.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata TJ Slovan Havířov FbK Horní Suchá
turnaj 25 Volno má družstvo FBC ORCA KRNOV 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A241 25 1.2.20 Florbal Exelsior Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A242 25 1.2.20 FBC Letka FBC Vikings Kopřivnice S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A243 25 1.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBK Rožnov p/R S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A244 25 1.2.20 FBC Letka Florbal Exelsior Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A245 25 1.2.20 FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Rožnov p/R S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A246 25 1.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A247 25 1.2.20 Florbal Exelsior Havířov FBC Vikings Kopřivnice S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A248 25 1.2.20 1. FBK Rožnov p/R FBC Letka S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A249 25 1.2.20 FBC Vikings Kopřivnice S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A250 25 1.2.20 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
pořadatel
turnaj 26
7MP1-A251 26 15.2.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC TIGERS PORUBA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A252 26 15.2.20 PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A253 26 15.2.20 FBC TIGERS PORUBA FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A254 26 15.2.20 PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A255 26 15.2.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A256 26 15.2.20 FBC TIGERS PORUBA PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A257 26 15.2.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC Coyotes Jablunkov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A258 26 15.2.20 FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A259 26 15.2.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A260 26 15.2.20 FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
turnaj 27 Volno má družstvo FBC Letka FbK Horní Suchá
7MP1-A261 27 16.2.20 FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A262 27 16.2.20 TJ Slovan Havířov Florbal Exelsior Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A263 27 16.2.20 1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A264 27 16.2.20 TJ Slovan Havířov FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A265 27 16.2.20 Florbal Exelsior Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A266 27 16.2.20 1. FBK Rožnov p/R TJ Slovan Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A267 27 16.2.20 FBC Vikings Kopřivnice Florbal Exelsior Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A268 27 16.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci TJ Slovan Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A269 27 16.2.20 Florbal Exelsior Havířov 1. FBK Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A270 27 16.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
turnaj 28 Volno má družstvo 1. SFK Havířov Z.F.K. Petrovice
7MP1-A271 28 15.2.20 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A272 28 15.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC SMOLO Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A273 28 15.2.20 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A274 28 15.2.20 1. FBC Karviná S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A275 28 15.2.20 FBC SMOLO Český Těšín 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A276 28 15.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A277 28 15.2.20 1. SC Bohumín´ 98 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A278 28 15.2.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC SMOLO Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A279 28 15.2.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC Bohumín´ 98 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
7MP1-A280 28 15.2.20 FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
turnaj 29
7MP1-A281 29 29.2.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka FBC Letka
7MP1-A282 29 29.2.20 FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná FBC Letka
7MP1-A283 29 29.2.20 FBC Letka 1. SFK Havířov FBC Letka
7MP1-A284 29 29.2.20 FBC SMOLO Český Těšín FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka
7MP1-A285 29 29.2.20 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov FBC Letka
7MP1-A286 29 29.2.20 FBC Letka FBC SMOLO Český Těšín FBC Letka
7MP1-A287 29 29.2.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBC Karviná FBC Letka
7MP1-A288 29 29.2.20 1. SFK Havířov FBC SMOLO Český Těšín FBC Letka
7MP1-A289 29 29.2.20 1. FBC Karviná FBC Letka FBC Letka
7MP1-A290 29 29.2.20 1. SFK Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka
turnaj 30 Volno má družstvo 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A291 30 1.3.20 TJ Slovan Havířov 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A292 30 1.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA FbC Coyotes Jablunkov 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A293 30 1.3.20 1. SC Bohumín´ 98 FBC ORCA KRNOV 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A294 30 1.3.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A295 30 1.3.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC ORCA KRNOV 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A296 30 1.3.20 1. SC Bohumín´ 98 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A297 30 1.3.20 TJ Slovan Havířov FbC Coyotes Jablunkov 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A298 30 1.3.20 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A299 30 1.3.20 FbC Coyotes Jablunkov 1. SC Bohumín´ 98 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A300 30 1.3.20 FBC ORCA KRNOV TJ Slovan Havířov 1. SC Bohumín´ 98
turnaj 31 Volno má družstvo Florbal Exelsior Havířov PASKOV SAURIANS
7MP1-A301 31 1.3.20 Z.F.K. Petrovice FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. Petrovice
7MP1-A302 31 1.3.20 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci Z.F.K. Petrovice
7MP1-A303 31 1.3.20 FBC TIGERS PORUBA FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. Petrovice
7MP1-A304 31 1.3.20 FbK Horní Suchá Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
7MP1-A305 31 1.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. Petrovice
7MP1-A306 31 1.3.20 FBC TIGERS PORUBA FbK Horní Suchá Z.F.K. Petrovice
7MP1-A307 31 1.3.20 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci Z.F.K. Petrovice
7MP1-A308 31 1.3.20 FBC Vikings Kopřivnice FbK Horní Suchá Z.F.K. Petrovice
7MP1-A309 31 1.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC TIGERS PORUBA Z.F.K. Petrovice
7MP1-A310 31 1.3.20 FBC Vikings Kopřivnice Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
pořadatel
turnaj 32
7MP1-A311 32 21.3.20 Florbal Exelsior Havířov FbK Horní Suchá Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A312 32 21.3.20 FBC TIGERS PORUBA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A313 32 21.3.20 FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A314 32 21.3.20 FBC TIGERS PORUBA Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A315 32 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbC Coyotes Jablunkov Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A316 32 21.3.20 FbK Horní Suchá FBC TIGERS PORUBA Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A317 32 21.3.20 Florbal Exelsior Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A318 32 21.3.20 FbC Coyotes Jablunkov FBC TIGERS PORUBA Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A319 32 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbK Horní Suchá Florbal Exelsior Havířov
7MP1-A320 32 21.3.20 FbC Coyotes Jablunkov Florbal Exelsior Havířov Florbal Exelsior Havířov
turnaj 33 Volno má družstvo TJ Slovan Havířov FBC Vikings Kopřivnice
7MP1-A321 33 22.3.20 Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MP1-A322 33 22.3.20 FBC SMOLO Český Těšín FBC Letka 1. FBC Karviná
7MP1-A323 33 22.3.20 1. FBC Karviná 1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná
7MP1-A324 33 22.3.20 FBC SMOLO Český Těšín Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná
7MP1-A325 33 22.3.20 FBC Letka 1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná
7MP1-A326 33 22.3.20 1. FBC Karviná FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná
7MP1-A327 33 22.3.20 Z.F.K. Petrovice FBC Letka 1. FBC Karviná
7MP1-A328 33 22.3.20 1. FBK Rožnov p/R FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná
7MP1-A329 33 22.3.20 FBC Letka 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná
7MP1-A330 33 22.3.20 1. FBK Rožnov p/R Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná
turnaj 34 Volno má družstvo 1. SFK Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA
7MP1-A331 34 21.3.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MP1-A332 34 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SC Bohumín´ 98 PASKOV SAURIANS
7MP1-A333 34 21.3.20 PASKOV SAURIANS FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS
7MP1-A334 34 21.3.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA PASKOV SAURIANS
7MP1-A335 34 21.3.20 FBC ORCA KRNOV 1. SC Bohumín´ 98 PASKOV SAURIANS
7MP1-A336 34 21.3.20 PASKOV SAURIANS 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci PASKOV SAURIANS
7MP1-A337 34 21.3.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ORCA KRNOV PASKOV SAURIANS
7MP1-A338 34 21.3.20 1. SC Bohumín´ 98 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
7MP1-A339 34 21.3.20 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci PASKOV SAURIANS
7MP1-A340 34 21.3.20 1. SC Bohumín´ 98 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA PASKOV SAURIANS
turnaj 35
7MP1-A341 35 4.4.20 FBC TIGERS PORUBA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A342 35 4.4.20 1. SFK Havířov FBC Letka FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A343 35 4.4.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A344 35 4.4.20 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A345 35 4.4.20 FBC Letka FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A346 35 4.4.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A347 35 4.4.20 FBC TIGERS PORUBA FBC Letka FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A348 35 4.4.20 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A349 35 4.4.20 FBC Letka 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC TIGERS PORUBA
7MP1-A350 35 4.4.20 FBC ORCA KRNOV FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA
turnaj 36 Volno má družstvo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
7MP1-A351 36 4.4.20 FBC SMOLO Český Těšín 1. FBC Karviná FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A352 36 4.4.20 FbK Horní Suchá PASKOV SAURIANS FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A353 36 4.4.20 1. FBC Karviná 1. SC Bohumín´ 98 FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A354 36 4.4.20 FbK Horní Suchá FBC SMOLO Český Těšín FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A355 36 4.4.20 PASKOV SAURIANS 1. SC Bohumín´ 98 FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A356 36 4.4.20 1. FBC Karviná FbK Horní Suchá FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A357 36 4.4.20 FBC SMOLO Český Těšín PASKOV SAURIANS FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A358 36 4.4.20 1. SC Bohumín´ 98 FbK Horní Suchá FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A359 36 4.4.20 PASKOV SAURIANS 1. FBC Karviná FBC SMOLO Český Těšín
7MP1-A360 36 4.4.20 1. SC Bohumín´ 98 FBC SMOLO Český Těšín FBC SMOLO Český Těšín
turnaj 37 Volno má družstvo Z.F.K. Petrovice FbC Coyotes Jablunkov
7MP1-A361 37 5.4.20 1. FBK Rožnov p/R FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A362 37 5.4.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA Florbal Exelsior Havířov 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A363 37 5.4.20 FBC Vikings Kopřivnice TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A364 37 5.4.20 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A365 37 5.4.20 Florbal Exelsior Havířov TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A366 37 5.4.20 FBC Vikings Kopřivnice S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A367 37 5.4.20 1. FBK Rožnov p/R Florbal Exelsior Havířov 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A368 37 5.4.20 TJ Slovan Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A369 37 5.4.20 Florbal Exelsior Havířov FBC Vikings Kopřivnice 1. FBK Rožnov p/R
7MP1-A370 37 5.4.20 TJ Slovan Havířov 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
pořadatel
FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC TIGERS PORUBA
1. FBK Rožnov p/R PASKOV SAURIANS FBC Vikings Kopřivnice
FBC Letka FbK Horní Suchá FBC ORCA KRNOV
1. FBC Karviná S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov
turnaj 38 Volno má družstvo FBC SMOLO Český Těšín 1. SC Bohumín´ 98
7MP1-A371 38 19.4.20 Florbal Exelsior Havířov 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A372 38 19.4.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov
7MP1-A373 38 19.4.20 1. SFK Havířov Z.F.K. Petrovice 1. SFK Havířov
7MP1-A374 38 19.4.20 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata Florbal Exelsior Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A375 38 19.4.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Z.F.K. Petrovice 1. SFK Havířov
7MP1-A376 38 19.4.20 1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SFK Havířov
7MP1-A377 38 19.4.20 Florbal Exelsior Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov
7MP1-A378 38 19.4.20 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SFK Havířov
7MP1-A379 38 19.4.20 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov 1. SFK Havířov
7MP1-A380 38 19.4.20 Z.F.K. Petrovice Florbal Exelsior Havířov 1. SFK Havířov